Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 01.09.2022
19

Został wydawcą porannego programu stacji – „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”.

Piotr Gierzyński nowym wydawcą w Radiu Złote Przeboje
 
W czwartek, 1 września br. do zespołu Radia Złote Przeboje dołączył Piotr Gierzyński. Został wydawcą porannego programu stacji – „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”.
Piotr Gierzyński będzie odpowiedzialny za realizację strategii programowej opracowanej dla porannego pasma Radia Złote Przeboje. Będzie na bieżąco koordynował prace całego zespołu przygotowującego program i dbał o dostarczenie materiałów.
Uzupełnia tym samym zespół porannego programu, który tworzą jego prowadzący: Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska.
Piotr Gierzyński od 2020 r. był wydawcą i prezenterem wiadomości w Meloradiu. Wcześniej pracował jako reporter Meloradia, a w latach 2017-2019 jako reporter stacji RMF Maxx. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego.
„Radio Złote Przeboje na dzień dobry” to poranny program nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:00. To zbiór wszystkiego, co najważniejsze o tej porze dnia: największych przebojów, dobrego humoru i sprawdzonych wiadomości, także tych drogowych i lokalnych.

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...