Performics wygrywa przetarg na kompleksową obsługę digitalową  Black Red White

Informacja Prasowa - 20.03.2019
184

Performics wygrywa przetarg na kompleksową obsługę digitalową  Black Red White

Performics wygrywa przetarg na kompleksową obsługę digitalową

 Black Red White

Firma Black Red White SA rozstrzygnęła przetarg na kompleksową obsługę marki BRW w obszarze digitalu. Zwycięzcą przetargu została agencja marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Media).

Performics zajmie się kompleksową obsługą digitalową marki BRW, w tym działaniami z zakresu performance marketingu, SEM/SEO, paid social, marketing automation, afiliacji, działań contentowych, user experience,
a także współpracą w zakresie analityki i business intelligence.

„Agencja Performics przekonała nas do siebie ogromną  wiedzą i doświadczeniem w obszarze marketingu efektywnościowego. W postępowaniu przetargowym wyróżniła się innowacyjnym, mocno analitycznym podejściem, motywacją oraz gotowością do przejęcia odpowiedzialności za wynik” – powiedział Mariusz Nowak, Dyrektor ds. E-commerce i Strategii Omnichannel w firmie Black Red White.

W finale postępowania przetargowego, poza Performicsem, znalazła się agencja Semahead, która do tej pory obsługiwała digitalowo firmę Black Red White. Ramy czasowe kontraktu oraz wartość budżetu nie zostały ujawnione. Pierwsze wspólne działania BRW i Performics już się rozpoczęły.

 

Comments

comments

184
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...