Paweł Spławski nowym Członkiem Zarządu Open Finance SA

Informacja Prasowa - 29.05.2017
240

Paweł Spławski nowym Członkiem Zarządu Open Finance SA

26 maja 2017 roku Rada Nadzorcza Open Finance SA podjęła decyzję o powołaniu
– z dniem 1 czerwca 2017 roku – na trzyletnią kadencję Pana Pawła Spławskiego
na stanowisko Członka Zarządu Open Finance SA.

 

Pan Paweł Spławski rozpoczął swoją karierę zawodową w PwC, gdzie zajmował się audytem oraz usługami doradczymi dla banków i spółek sektora finansowego. W latach 2007 – 2011 pracował w Grupie Allianz oraz Getin Nobel Bank – zajmował się controllingiem i sprawozdawczością finansową.

 

W 2011 roku dołączył do zespołu Banku Pocztowego jako Dyrektor Zarządzający Pionu Finansów i pracował w Banku do połowy 2016 roku. W ramach rozwoju jego kariery, w maju 2014 roku, objął funkcję Członka Zarządu Banku, a od listopada 2015 roku – Wiceprezesa nadzorującego również inne obszary, takie jak operacje oraz działalność biznesowa. W ostatnim okresie pracował w firmie Deloitte zajmując się zagadnieniami regulacji dla działalności inwestycyjnej (MIFID II).

 

Pan Paweł Spławski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
na kierunku „Finanse i bankowość” oraz Advanced Management Programme w INSEAD Business School. Jest również członkiem ACCA – Association of Chartered Certified Accountants. Ponadto ukończył studia podyplomowe w zakresie: controllingu bankowego organizowane przez Warszawski Instytut Bankowości, a także informatyki na Politechnice Warszawskiej.

 

W wolnych chwilach pasjonuje się turystką i literaturą górską oraz kolarstwem MTB.

Comments

comments

240
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...