Pasiwizja – autorski kanał Pasibusa na platformie YouTube  

Informacja Prasowa - 26.05.2021
291

Pasiwizja - autorski kanał Pasibusa na platformie YouTube  

Pasiwizja – autorski kanał Pasibusa na platformie YouTube

Pasibus to kultowa sieć burgerowni znana z odważnego i oryginalnego łączenia smaków. Marka stale się rozwija, pokazując swoją kreatywność nie tylko w tworzeniu wspaniałych i pysznych burgerów, ale także w budowie jak najlepszych relacji z coraz większym gronem Pasibrzuchów. Pasiwizja, czyli autorski kanał sieci na platformie YouTube, to kolejny krok Pasibusa w tym kierunku. Premiera pierwszego materiału wideo zatytułowanego „Od kucharza do YouTubera” miała miejsce w poniedziałek, 24 maja br.

Rozwijanie sieci lokali, wprowadzanie nowości w menu czy własna usługa dostawy to tylko część aktywności podejmowanych przez zespół Pasibusa. Od dawna sieć burgerowni rozwija również swoją obecność w mediach społecznościowych, które sprawnie wykorzystuje do komunikacji i kontaktu ze swoimi fanami.

– Jako Pasibus od dawna rozwijaliśmy się w social mediach, na takich kanałach, jak Facebook, TikTok czy Instagram. YouTube pozostawał dla nas w sferze marzeń i przerażała nas nieco ilość pracy potrzebna do uruchomienia własnego kanału. Pandemia przewróciła jednak wszystko do góry nogami, wymusiła konieczność przeorganizowania wielu kwestii i dzięki temu możemy ruszyć z zupełnie innym komunikatem, chcąc jednocześnie dotrzeć do szerokiego grona fanów tego medium. YouTube to wyzwanie, a Pasibus nigdy się ich nie bał. Zachęcamy wszystkich do obserwowania naszego kanału Pasiwizja. Z pewnością nie będzie nudy – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.   

 Pasiwizja to miejsce, które w nowoczesny i oryginalny sposób przybliży historię marki Pasibus, ale przede wszystkim pozwoli zajrzeć do pasibusowego świata oraz pokazać pracę całej ekipy od środka. W filmikach nie zabraknie również konkursów i innych atrakcji, na które zespół sieci ma już mnóstwo pomysłów.  

 Prowadzeniem kanału Pasiwizja zajmuje się Prot, który do niedawna był kucharzem w jednej z restauracji Pasibusa. Pierwszy materiał wideo zatytułowany „Od kucharza do YouTubera” miał premierę w poniedziałek 24 maja br. i jest dostępny pod linkiem

Comments

comments

291
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...