„Opowieść wigilijna” w Radiu ZET

Informacja Prasowa - 21.12.2023
91

W Wigilię na antenie stacji zostanie wyemitowane słuchowisko radiowe - „Opowieść wigilijna”

Radio ZET ma wyjątkowy prezent świąteczny dla swoich słuchaczy. W Wigilię na antenie stacji zostanie wyemitowane słuchowisko radiowe – „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa w nowej zaskakującej odsłonie.

W rolę narratora wcieli się Michał Żebrowski. Obok niego wystąpią dziennikarze Radia ZET, w tym: Marcin Sońta, Ewelina Pacyna, Agnieszka Kołodziejska, Szymon Majewski, Marek Starybrat, Marcin Wojciechowski, Kamil Baleja i wiele innych osób znanych z anteny.

 

„Opowieść wigilijna” obchodzi w tym roku 180. rocznicę powstania. To jedno z najbardziej znanych opowiadań, uchodzące za arcydzieło literatury światowej. Pomimo upływu lat wciąż jego przesłania pozostają aktualne, a dzieło Dickensa nie przestaje zachwycać i inspirować kolejne pokolenia czytelników.

 

Premiera 15-odcinkowego słuchowiska w Radiu ZET już rano w niedzielę, 24 grudnia. Dla uważnych słuchaczy stacja przygotowała piękne wydania książki „Opowieść wigilijna” z autografami Michała Żebrowskiego i dziennikarzy Radia ZET. Zadaniem będzie wychwycenie elementów, które nie pasują do całości.

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...