Ömer Aras awansuje w RTB House

Redakcja PR - 15.11.2018
234

Nowy Business Development Director CEE

Ömer Aras objął stanowisko Business Development Directora CEE w RTB House.

Aras jest odpowiedzialny za nadzorowanie wszystkich działań biznesowych w Turcji, Rosji, na Ukrainie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

„Ciągły rozwój firmy sprawia, że objęcie nowego stanowiska w firmie RTB House jest dla mnie sporym wyzwaniem, na które czekam z niecierpliwością. Postaram się wzmocnić naszą pozycję w branży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej” – mówi Ömer Aras.

W 2013 roku Aras rozpoczął pracę dla RTB House jako Country Manager w Turcji. Do jego obowiązków należały m.in. lokalny rozwój sprzedaży i partnerstwa biznesowego. Pod kierownictwem Arasa Turcja stała się jednym z największych centrów biznesowych RTB House w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku awansował na stanowisko Business Development Director w Turcji. Do zadań Arasa należał rozwój działalności firmy, zarządzanie i nadzór nad wszystkimi operacjami jednostki lokalnej z centrali w Warszawie. Przed rozpoczęciem współpracy z RTB House pracował w zanox (obecnie Awin).

„Wiedza i doświadczenie Ömera znacząco przełożyły się na dynamiczny rozwój RTB House w Turcji. Oczywistym jest dla nas wykorzystanie tych kompetencji na szerszej płaszczyźnie w znacznie większej skali. Jestem przekonany, że pod jego kierownictwem w Europie Środkowo-Wschodniej będziemy kontynuować i intensyfikować dotychczasowy rozwój” – mówi Daniel Surmacz, COO w RTB House.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...