„Ograj Marzenę” w Radiu Złote Przeboje 

Informacja Prasowa - 01.09.2021
191

"Ograj Marzenę" w Radiu Złote Przeboje 

„Ograj Marzenę” w Radiu Złote Przeboje

Dziś – w środę, 1 września 2021 r. na antenie Radia Złote Przeboje ruszyła zabawa pod hasłem „Ograj Marzenę”. Finał poprowadzi Marzena Rogalska, a słuchacze mogą wygrać nawet 200 tys. zł. Zabawę na antenie wspiera kampania reklamowa, którą można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej, a także w kinach, internecie oraz prasie.

Już w środę, 1 września br. uczestnicy nowej zabawy Radia Złote Przeboje „Ograj Marzenę” mogą wygrać gotówkę, ale… sami zdecydują, w jakiej wysokości. Słuchacz, który weźmie udział w finale loterii na antenie, usłyszy piosenkę i padające w jej trakcie różne kwoty. Przy tej, którą będzie chciał wygrać, musi powiedzieć „stop” – lub poczekać na następną kwotę, która może być wyższa lub niższa. Na płycie z piosenką ukryta jest jednak rysa – ci uczestnicy loterii, którzy na nią trafią, odejdą z niczym.

Loterię promuje Marzena Rogalska, która poprowadzi również jej finały.  – W nowej zabawie będzie sporo emocji, fajna kasa do wygrania i to, co lubię najbardziej, czyli kontakt ze słuchaczami – mówi Marzena Rogalska.

Do loterii można zgłosić się SMSem lub online.

Reklamy Radia Złote Przeboje – poświęcone zabawie „Ograj Marzenę” i z udziałem Marzeny Rogalskiej – można zobaczyć na nośnikach AMS, w kinach sieci Helios, w internecie (m.in. Gazeta.pl, Onet.pl, WP.pl, Facebook, YouTube) oraz w prasie (w „Gazecie Wyborczej”). Działania przygotowała Grupa Radiowa Agory, a zdjęcia do reklam wykonali Piotr Haltof & YOUME STUDIO.

Link do spotu – https://www.youtube.com/watch?v=abVarZBwoa4

Zabawa „Ograj Marzenę” będzie obecna na antenie Radia Złote Przeboje do połowy października br.
To dodatkowa propozycja w jesiennej ramówce stacji, która również ruszyła 1 września. Już dziś słuchaczy stacji przywitał o poranku nowy skład prowadzących – Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska, a na zupełnie nowy popołudniowy program zaproszą ich Kamil Baleja i Kasia Wilk. Na antenę Radia Złote Przeboje powrócą po wakacyjnej przerwie audycje Marzeny Rogalskiej i Odety Moro. Dodatkowo, od września zmieniło się brzmienie stacji dzięki nowej, energetycznej oprawie muzycznej. Więcej informacji na ten temat – tutaj.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Comments

comments

191
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...