OBTK obsługuje międzynarodowy talent show.

Informacja Prasowa - 25.11.2020
174

OBTK obsługuje międzynarodowy talent show.

OBTK obsługuje międzynarodowy talent show.

On Board Think Kong (OBTK) nawiązała współpracę z VIRTUOSOS Holding Ltd. – producentem międzynarodowego talent show, który w Polsce będzie po raz pierwszy emitowany na antenie TVP Kultura i TVP HD.

Program VIRTUOSOS V4+ (polska nazwa Wirtuozi V4+) to międzynarodowy talent show, który do tej pory miał 5 edycji lokalnych, emitowanych na Węgrzech. Do 6 edycji konkursu zaproszone zostały 4 kraje z Grupy Wyszechradzkiej oraz Serbia, tym samym Wirtuozi V4+ będą emitowani przez 5 europejskich nadawców. W programie wezmą udział młodzi artyści, po 4 uczestników z każdego państwa. W jury zasiada m.in. Alicja Węgorzewska i Maestro Placido Domingo. Węgierski producent szacuje, że program dotrze do 70 mln widzów. Castingi do programu odbyły się latem.

Agencja OBTK odpowiada za komunikację Public Relations i Social Media (w tym działania reklamowe) oraz reprezentuje producenta w kontaktach z parterami w Polsce. Oferta agencji została wybrana w wyniku przetargu. Umowa podpisana jest do końca roku. Za koordynację projektu odpowiada Dorota Ciszek z zespołu PR.

https://www.youtube.com/watch?v=PtRdz5gDzXI&feature=youtu.be

Comments

comments

174
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...