Nowy sezon „Ucha Prezesa” startuje od września, będzie kilka niespodzianek

Redakcja PR - 03.08.2017
125

Nowy sezon "Ucha Prezesa" startuje od września, będzie kilka niespodzianek

Jak podaje „Presserwis”, 7 wrześnie będzie miała miejsce premiera popularnego internetowego serialu satyrycznego z Robertem Górskim w roli głównej.

Producenci zapewniają, że serial emitowany będzie na starych zasadach, czyli po czterech dniach od publikacji na Showmaxie, (płatnym serwisie z wideo) odcinek pojawi się na YouTube gdzie można będzie zobaczyć go za darmo. Zmiany pojawią się w fabule, która będzie rozgrywać się w wielu sceneriach, a nie jak w przypadku pierwszej serii jedynie w gabinecie Prezesa. Producenci nie chcą zdradzić szczegółów jednak będzie to niewątpliwe urozmaicenie.

Mikołaj Cieślak, wpół założyciel serii odgrywający rolę Mariusz zdradził, że do produkcji nowej serii zaproszono kolejną 30 aktorów. Pierwsze trzydzieści odcinków zgromadziło ponad 380 tysięcy stałych widzów i prawie 109 milionów wyświetleń.

 

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...