Nowy sezon „Pacześ Show” w Comedy Central

Informacja Prasowa - 25.03.2024
249

Już 8 kwietnia na antenie Comedy Central premiera trzeciego sezonu „Pacześ Show

Czołowy polski stand-uper – Rafał Pacześ zaprosi na swoją kanapę najciekawsze osobowości polskiego show-biznesu, a wśród nich Natalia Przybysz, Igo, Sandra Kubicka, Filip Chajzer, Rafał Sonik czy Andrzej Piaseczny. Show będzie emitowane w każdy poniedziałek o godz. 22:30.

„Pacześ Show” to program typu late-night talk show, który doskonale oddaje atmosferę tego niezwykle popularnego w amerykańskiej TV gatunku. Trzeci sezon programu składa się z 12 odcinków, a każdy z nich zapewni widzom niezapomniane chwile rozrywki. Tym razem Rafał Pacześ wraz z gośćmi porozmawia m.in. o niebezpiecznych zawodach, komediach romantycznych, hejcie, stand-upie trasach koncertowych i muzyce alternatywnej. W każdym odcinku goście zostaną zaproszeni do rozmowy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i spojrzeniem na świat. Oprócz znanych osobistości, na stałe w programie obecni są popularni komicy Łukasz „Lotek” Lodkowski i Kacper Ruciński, którzy dbają o rozrywkową część programu, zapraszając uczestników do nietypowych gier oraz wyzwań.

  1. sezon „Pacześ Show” wystartuje na kanale Comedy Central już 8 kwietnia. Premierowe odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godz. 22:30.

Producentem programu, do którego Paramount nabył licencję, jest Festival Group. Premierze nowego sezonu programu towarzyszy kampania na kanałach wewnętrznych (promocja na antenie Comedy Central i w social mediach. Kampania mediowa wystartuje 2 kwietnia i obejmie digital outdoor, paid video na Youtube, Fb, Ig, oraz reklamę tupy display na wybranych serwisach (m.in filmweb, NaEkranie, Telemagazyn itp). Planowaniem mediów zajmuje się dom mediowy Wavemaker. Kreację tworzył wewnętrzny dział kreatywny Paramount Global we współpracy z agencją Kalicińscy.

Comments

comments

249
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...