Nowy serial Michała Janczury „Paragraf 2” już w środę na platformie podcastowej TOK FM

Informacja Prasowa - 04.04.2023
265

To opowieść o walce z przemocą psychiczną, o absurdalnych przepisach i o tym, że konsekwencją mobbingu jest cierpienie całych rodzin, firm, a nawet sp

Nowa propozycja TOK FM – „Paragraf 2” to nie jest kolejny materiał o mobbingu, ale serial dokumentujący to, co się dzieje po nim. To opowieść o walce z przemocą psychiczną, o absurdalnych przepisach i o tym, że konsekwencją mobbingu jest cierpienie całych rodzin, firm, a nawet społeczności lokalnych. Premiera cyklu nastąpi w środę, 5 kwietnia 2023 r. – na antenie Radia TOK FM oraz na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM. 

W środę, 5 kwietnia na platformie podcastowej TOK FM pojawi się nowy podcast Michała Janczury. Słuchacze dowiedzą się z niego m.in., że jedna z największych w Polsce afer mobbingowych ostatnich lat wcale nie dotyczyła mobbingu. Michał Janczura sprawdził też, jak do przemocy psychicznej podchodzi prokuratura, a także co naprawdę może inspekcja pracy. Pytał o sprawy Tomasza Lisa, księdza Stryczka, ale też o te, o których opinia publiczna dotąd nie słyszała.

– Dostajemy liczne zgłoszenia dotyczące mobbingu i przemocy psychicznej. Chcieliśmy sprawdzić, czy system prawny zapewnia osobom poszkodowanym odpowiednią pomoc i wsparcie. Niestety, okazuje się, że często są one zdane same na siebie. W „Paragrafie 2” mówimy o absurdzie – systemie i przepisach, które nie działają – wyjaśnia Michał Janczura, autor serialu.
Cykl składa się z 4 odcinków, które udostępniane będą co tydzień, w środę.
Pierwszej części będą mogli posłuchać wszyscy internauci – na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na kanale TOK FM Select na platformach Spotify i Apple Podcasts.
Oprócz tego każdy odcinek serialu „Paragraf 2” będzie miał swoją premierę w Radiu TOK FM – w środę, w dniu premiery będzie emitowany w ramach wydania specjalnego audycji „Mikrofon TOK FM”. Począwszy od 12 kwietnia br. po emisji każdego odcinka Michał Janczura zaprosi słuchaczy i słuchaczki do udziału w dyskusji – na żywo na antenie.
Nielimitowany dostęp do wszystkich odcinków – na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM – będą mieli wyłącznie subskrybenci TOK FM Premium.

Michał Janczura to dziennikarz Radia TOK FM i autor wielu nagradzanych seriali radiowych. Są wśród nich: „Piecza” – produkcja nominowana do prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym Grand Press 2021 w kategorii Reportaż audio, za którą Michał Janczura otrzymał tytuł „Czułego sygnalisty”; „Folwark” – nagrodzony w Konkursie Podcast Roku im. redaktora Janusza Majki w kategorii „Polityka, społeczeństwo, gospodarka” oraz „Eksperyment” – doceniony nagrodą Grand Press 2022.

Comments

comments

265
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...