Nowy program Wirtualnej Polski – Moja Strona. Bitwa redaktorów

Redakcja PR - 15.09.2017
119

Nowy program Wirtualnej Polski - Moja Strona. Bitwa redaktorów

Już w poniedziałek, 18 września o godzinie 9.00 rusza nowy program publicystyczny Wirtualnej Polski z udziałem Jacka Żakowskiego i Pawła Lisickiego Moja Strona. Bitwa Redaktorów. Moderatorem formatu będzie Łukasz Mężyk. Program będzie dostępny na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz w serwisach WP Opinie i WP TV.

Jacek Żakowski i Paweł Lisicki,  znakomici publicyści kształtujący opinię publiczną, w programie live, w którym ostro ścierają się ich racje, to gwarancja świetnej jakości.

– Każdy z nich będzie przekonywał do przyjęcia swojego punktu widzenia. Nasi eksperci będą komentować istotne sprawy, nadawać wagę nadchodzącym wydarzeniom, a także badać opinię publiczną. Formuła programu pomoże widzom zorientować się w polityce oraz skrystalizować własne poglądy – mówi Monika Szymborska, dyrektor programowa Wideo  w Wirtualnej Polsce. – Wzmacniamy naszą ofertę programową video online. W najbliższych tygodniach planujemy start kolejnych programów – dodała.

Łukasz Mężyk, moderator programu Moja strona. Bitwa redaktorów to założyciel serwisu 300POLITYKA. Autor wywiadów z prezydentem, premier i prezesem PiS dla Polskiego Radia RDC i Radia Koszalin W grudniu 2016 zrezygnował z programu TVP Info, zarzucając stacji jednostronność. Do 2014 pracował w consultingu, jako 20-latek był asystentem Leszka Balcerowicza. Ma 4 psy.

Moja Strona. Bitwa redaktorów zadebiutuje w poniedziałek 18 września o godzinie 9. 

Comments

comments

119
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...