Nowy cykl „Matko Jedyna!” – eDziecko.pl rozwija treści wideo

Informacja Prasowa - 21.12.2016
54

Na eDziecko.pl zadebiutował cykl wideo „Matko Jedyna!”

Na eDziecko.pl, jednym z największych serwisów dla rodziców w Polsce, zadebiutował cykl wideo „Matko Jedyna!” tworzony przez artystkę kabaretową i blogerkę Magdalenę Mikołajczyk. To pierwszy cykl wideo, który powstaje z myślą o użytkownikach serwisu eDziecko.pl. 

Rodzice to niezwykle aktywni internauci, którzy w sieci coraz częściej poszukują także treści wideo. Dlatego teraz na eDziecko.pl, obok porad ekspertów i profesjonalnych treści, pojawia się rozrywkowy cykl wideo. „Matko Jedyna!” to taki wentyl bezpieczeństwa dla każdego zestresowanego rodzica  – opowiada Natalia Sosin-Krosnowska, odpowiedzialna za wideo na eDziecko.pl.

W zabawnym i pełnym autoironii cyklu „Matko Jedyna!” dla eDziecko.pl Magdalena Mikołajczyk, na co dzień działająca w kabarecie Słoiczek po Cukrze, w humorystyczny sposób pokaże blaski i cienie macierzyństwa oraz życia z dziećmi. W pierwszym odcinku cyklu poszukiwała wewnętrznego dziecka, a w kolejnych w zabawny sposób opowie m.in. jak radzić sobie z plamami, jak ćwiczyć w domu, po którym biega potomstwo i jak walczyć z kryzysami spowodowanymi permanentnym brakiem snu.

Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie eDziecko.pl i na stronie głównej Gazeta.pl w każdy poniedziałek.

Magdalena Mikołajczyk jest autorką ubiegłorocznego hitu internetu – parodii reklamy środka przeciwbólowego, w której przedstawiła panaceum na wszelkie bolączki. Wideo zostało dotychczas obejrzane ponad 6 mln razy i zdobyło nagrodę „Video Roku 2015”.

Matko Jedyna

Comments

comments

54
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...