Nowości programowe w kanałach 4FUN MEDIA

Informacja Prasowa - 12.01.2018
208

Nowości programowe w kanałach 4FUN MEDIA

W styczniu na antenie kanałów należących do grupy 4FUN MEDIA pojawią się aż trzy nowości programowe. Już w najbliższy piątek, 12 stycznia, swoją premierę będzie miał 4FUN naEKRANIE, czyli godzinna dawka najgorętszych newsów ze świata filmu i seriali, prezentowana przez Dawida Muszyńskiego – redaktora naczelnego portalu naEKRANIE.pl. Dla swoich widzów coś specjalnego przygotował również 4FUN GOLD, który rozpoczął właśnie współpracę z Radiem Złote Przeboje, a wynikiem tego będą dwa nowe programy – Złota 20 oraz Muzyka Daje Radość.

4FUN MEDIA nieustanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów i poszerza ramówkę o nowy kontent. Dlatego już w styczniu na antenie 4FUN.TV oraz 4FUN GOLD swoją premierę będą miały aż 3 nowe programy. Jest to również wynik współpracy stacji z innymi mediami – portalem internetowym naEKRANIE.pl oraz Radiem Złote Przeboje.

W najbliższy piątek, 12 stycznia, o godzinie 17.00, zadebiutuje program 4FUN naEKRANIE, z solidną dawką najnowszych newsów popkulturowych. Gospodarzem programu będzie Dawid Muszyński, redaktor naczelny portalu naEKRANIE.pl. Ciekawi goście, najgorętsze premiery i zapowiedzi, relacje z filmowych wydarzeń oraz nowości serialowe – to wszystko w prawie godzinnym paśmie, w każde piątkowe popołudnie.

Początek roku w 4FUN GOLD to jeszcze więcej przebojów wszech czasów. Kanał połączył właśnie siły z Radiem Złote Przeboje, aby współtworzyć dwa nowe programy, których gospodarzem będzie Tomek Brhel, znany słuchaczom Radia. Złota 20, która swoją premierę będzie miała już w najbliższą sobotę, 13 stycznia o godzinie 15.00, to lista 20 najlepszych utworów wybranych przez widzów i słuchaczy. Co tydzień swój głos będzie można oddawać za pośrednictwem strony www.zloteprzeboje.pl, a w każdą sobotę wybrane utwory pojawią się na antenie.

Muzyka Daje Radość to druga z nowości 4FUN GOLD. Od niedzieli, 21 stycznia od godziny 15.00, Tomek Brhel zaprosi widzów na godzinną podróż po największych przebojach wszech czasów. Ciekawostki, najlepsze clipy oraz najwięksi artyści. Nie zabraknie również ciekawych spotkań i interesujących wywiadów.

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...