NowodworskiEstates rozpoczyna kampanię promującą rekrutację

Informacja Prasowa - 25.01.2017
153

Biuro nieruchomości NowodworskiEstates rozpoczyna kampanię promującą rekrutację

Biuro nieruchomości NowodworskiEstates, wchodzące w skład spółki Property Group Poland, rozpoczęło kampanię promującą prowadzoną rekrutację.

Celem kampanii jest zachęcenie odbiorców do aplikowania na stanowisko “agent nieruchomości” w NowodworskiEstates. Dodatkowo, prowadzone działania mają wzmocnić wizerunek marki oraz poszerzyć grono odbiorców treści związanych z polskim rynkiem nieruchomości. Głównym narzędziem wykorzystywanym w kampanii jest materiał wideo obrazujący dzień z życia agenta nieruchomości firmy. Film dostępny jest już na fanpage’u marki oraz na kanale YouTube.

NowodworskiEstates to pierwsza firma działająca w sektorze nieruchomości w Polsce, która podjęła się przeprowadzenia procesu rekrutacji i jej promocji w tak nietypowy sposób. Dzięki wykorzystaniu formy wideo oraz najpopularniejszych kanałów social media, kampania z łatwością dotrze do grupy docelowej. Za kreowanie wizerunku marki odpowiada Marta Krupa, PR Manager Property Group Poland, oraz Maciej Zięba, Dyrektor Operacyjny Property Group Poland. Rekrutacja potrwa do 1 marca 2017 roku.

Comments

comments

153
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...