Nowi redaktorzy w Radiozet.pl

Informacja Prasowa - 28.02.2017
219

Jacek Gasiński, Marek Czunkiewicz i Wojciech Boratyński dołączają do radiozet.pl

1 marca do redakcji serwisu radiozet.pl dołączą Jacek Gasiński, Marek Czunkiewicz i Wojciech Boratyński. 

Jacek Gasiński, wieloletni reporter m.in. „Faktów” TVN i „Wiadomości” TVP1, zostanie liderem nowego projektu internetowego, który stanie się integralną częścią portalu radiozet.pl. Z kolei Marek Czunkiewicz i Wojciech Boratyński w roli redaktorów wzmocnią internetowy zespół informacji.

Gasiński będzie raportować bezpośrednio do Łukasza Sawali, kierownika redakcji internetowej radiozet.pl, odpowiadającego za proces wydawniczy online.

W ostatnich latach Gasiński był korespondentem „Wiadomości” TVP1 w Moskwie. W połowie 2016 roku rozstał się z Telewizją Polską za porozumieniem stron. Karierę w mediach zaczynał w Trójmieście, gdzie pracował m.in. w Esce-Nord, TV Gdynia i TVP 3. Był też trójmiejskim i warszawskim reporterem Faktów TVN, a także reporterem TVN24.

Marek Czunkiewicz przez 26 lat pracował w Telewizji Polskiej. Był tam m.in. reporterem „Wiadomości” TVP1, ich wydawcą oraz szefem redakcji krajowej TAI. Wojciech Boratyński od 2015 roku był związany z telewizją Polsat News. 

Radiozet.pl to portal, który od wielu miesięcy notuje systematyczne wzrosty odwiedzin, miesiąc w miesiąc bijąc swoje historyczne rekordy. Według ostatnich danych PBI/Gemius za styczeń 2017 roku serwis odwiedziło 3,45 mln realnych użytkowników.

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...