Nowi eksperci w zespole LocoMotive

Informacja Prasowa - 20.01.2020
116

Nowi eksperci w zespole LocoMotive

Do zespołu domu postprodukcyjnego LocoMotive dołączyło dwóch nowych ekspertów.W grudniu 2019 załogę zasilił Rafał Paruszewski obejmując stanowisko postproduction supervisor. Kilka miesięcy wcześniej, wiosną 2019 roku, do firmy dołączył Andrzej Jękot obejmując stanowisko generalisty.

Rafał Paruszewski w LocoMotive będzie odpowiedzialny za prowadzenie wybranych projektów studia, realizacje wymagających projektów reklamowych oraz fabularnych bogatych w VFX. Z branżą postprodukcyjną jest związany od 20 lat, specjalizuje się w grafice 3D, postprodukcji filmowej i telewizyjnej. Swoje doświadczenie budował m.in. w TVN, TPS Film studio, Orka studio, a ostatnio Expresso Post Production jako Lead 3D Artist. Prywatnie pasjonuje się nurkowaniem.

Andrzej Jękot w LocoMotive zajmuje się regularnymi projektami reklamowymi, a także realizacjami XR, AR i VR.Do tej pory pracował już m.in. przy projektach dla Samsung, Tarczyński, Halls, Wedel, Brufen, Hims&Hers, a także przy projektach VR dla Metropolii Śląskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w studio Lunapark realizując projekty dla takich klientów jak: HBO, Play, Rossman, Hortex, Coca-Cola, czy Samsung. Pracował także, przy serialu HBO „Ślepnąc od świateł” oraz przy realizacji teledysku Thoma Yorke’a „Beautiful People”. Prywatnie pasjonuje się pływaniem na wakeboardzie, wcześniej kilkukrotnie zdobył tytuł mistrza Polski w Snowboardzie.

Ciekawostką jest, że Andrzej Jękot jest już trzecim mistrzem Polski w LocoMotive. W zespole domu posprodukcyjnego jest także snowbordowy mistrz Polski Grzegorz Pająk oraz Przemysław Drosik (CEO firmy), który jest mistrzem Polski w Wakeskate.

Comments

comments

116
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...