Nowe osoby na pokładzie Codemedia

Redakcja PR - 30.10.2018
223

Małgorzata Ciechanowicz i Aleksandra Bożek wzmocnią zespół domu mediowego

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyły Małgorzata Ciechanowicz i Aleksandra Bożek. Objęły stanowiska Media Planner/Buyer. Ciechanowicz ostatnio związana była z agencją performance Sales&More, a Bożek z domem mediowym Value Media.

Małgorzata Ciechanowicz pracuje w branży reklamowej od 2011 roku. Specjalizuje się w obszarach performance, audience targeting i analityce wskaźników efektywnościowych. Karierę rozpoczynała w jednej z pierwszych agencji RTB w Polsce – AdStockExchange. Następnie pracowała na stanowisku Head Affiliate Manager w Grupie Clickad i w Mellongames, Zajmowała się wdrażaniem nowych strategii afiliacyjnych i ofert produktowych. Ma także ponad 4-letnie doświadczenie związane z pracą w sieciach reklamowych jako Senior Affiliate Specialist (Goldbach Audience) i Product Development Manager (Ad-Vice).

 

Małgorzata Ciechanowicz

 

Aleksandra Bożek posiada ponad 4-letnie doświadczenie zawodowe. Zdobywała je głównie w Value Media, gdzie odpowiadała za bieżącą obsługę, planowanie i realizację kampanii dla takich marek jak PKO Bank Polski, TMS Brokers, Castorama i BeamUp Payments. Specjalizuje się w obszarze performance marketingu. Bożek jest absolwentką Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Aleksandra Bożek

 

W Codemedia Małgorzata Ciechanowicz i Aleksandra Bożek są odpowiedzialne za kreowanie i realizowanie strategii mediowych, efektywne planowanie i zakup mediów oraz optymalizację i raportowanie prowadzonych działań. Do ich obowiązków należy również kontakt z klientami, dostawcami i podwykonawcami.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...