Nowa kampania perfum Elizabeth Arden White Tea

Informacja Prasowa - 26.07.2019
23

Nowa kampania perfum Elizabeth Arden White Tea

W dniu 23 lipca rozpoczęła się nowa kampania promująca perfumy Elizabeth Arden White Tea, którą organizuje Sirowa Poland wraz z platformą wedding.pl. Media w kampanii zaplanował i zakupił Havas Media.

W ramach kampanii organizowany jest konkurs pt. „Find Your Moment z Elizabeth Arden White Tea” w zamkniętej grupie na FB Panny Młode – organizacja ślubu i wesela | Wedding PL. Uczestniczki konkursu mają za zadanie podzielić się swoim sposobem na romantyczny relaks oraz zrobić zdjęcie, na którym pokażą jak celebrują te chwile. Do wygrania w pierwszym etapie jest 400 miniatur perfum, a w drugim sesja zdjęciowa dla pary oraz perfumy. Konkurs jest promowany na portalu wedding.pl oraz na kanałach społecznościowych platformy – Facebook i Instagram. Poza konkursem na wedding.pl publikowane będą również materiały natywne.

Konkurs potrwa do 25 sierpnia, ale akcja promocyjna toczyć się będzie do jesieni, a w grudniu zostaną opublikowane zdjęcia z sesji fotograficznej zwycięzcy. Za media w kampanii odpowiada Havas Media oraz Socialyse, wyspecjalizowana w kontent marketingu agencja Havas Media Group. Kreacje przygotował portal wedding.pl.

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...