Noizz wchodzi do Niemiec

Informacja Prasowa - 02.02.2017
295

Serwis Noizz debiutuje w Niemczech

W środę, 1 lutego 2017 r. BILD i Ringier Axel Springer Media AG uruchomiły  Noizz.de – portal skierowany do osób, dla których internet i media społecznościowe są naturalnym środowiskiem. Noizz w Niemczech jest czwartą odsłoną serwisu, który działa już w Polsce, Serbii oraz na Słowacji.

Noizz koncentruje się na tematach atrakcyjnych dla mieszkańców miast: od mody i stylu życia, poprzez sztukę ulicy i odkrycia muzyczne, po politykę i społeczeństwo. Niemiecka odsłona portalu to wynik współpracy redakcji dziennika Bild i spółki Ringier Axel Springer Media AG. W listopadzie 2015 r. Noizz wystartował w Polsce, a następnie na Słowacji i w Serbii. Co miesiąc serwisy z rodziny Noizz odwiedza  7,5 mln użytkowników (dane: Google Analytics).

Cieszymy się, że serwis, który zadebiutował w Polsce odnosi tak wielki sukces i staje się marką paneuropejską, czego dowodem jest pojawienie się na tak ważnym rynku, jak Niemcy. – podkreśla Jovan Protic, Group Publishing Director Ringier Axel Springer Media AG.

Noizz jest skierowany do pokolenia, które definiuje się nie tyle poprzez wiek, co przez styl życia: oparty na relacjach, miejski, głośny, ciągle poszukujący nowych wrażeń. Do tej grupy chcemy dotrzeć dzięki współpracy z liderami opinii i blogerami. – mówi Stefan Betzold, dyrektor zarządzający BILD Digital.

Na czele redakcji Noizz.de stanie Manuel Lorenz z zespołu ds. nowych platform (New Platforms Team) dziennika Bild. Za marketing marki odpowiada Media Impact.

Comments

comments

295
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...