No i ładnie! Odmień bezpłatnie swoje wnętrze z Salonami Agata.

Informacja Prasowa - 30.11.2020
232

No i ładnie! Odmień bezpłatnie swoje wnętrze z Salonami Agata.

No i ładnie! Odmień bezpłatnie swoje wnętrze z Salonami Agata. Rusza nowa platforma marki – noiladnie.pl

Chcesz odświeżyć swoje mieszkanie, ale brakuje Ci pomysłu? Nie masz środków na wsparcie architekta? Marka Agata przychodzi z pomocą! Rusza portal noiladnie.pl, który dostarczy inspiracji i przybliży marzenia o funkcjonalnych, pięknych wnętrzach. Co zrobić, by zdobyć bezpłatny projekt metamorfozy?

Zmiana aranżacji wnętrza to wspaniała przygoda. Choć wymaga nieco zachodu, czego nie robi się dla pięknego mieszkania, które cieszy oko i spełnia potrzeby całej rodziny? Polacy do tematu aranżacji wnętrz podchodzą ambitnie – rzadko korzystają z profesjonalnego wsparcia architekta[1], częściej zaś bazują na własnych pomysłach i pomocy najbliższych. Zdarza się jednak, że pozytywne nastawienie i pokłady kreatywności nie wystarczają. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzą trudne przestrzenie. Małe okna, wąskie i długie pokoje, skosy, niewielkie metraże – to największe bolączki właścicieli mieszkań, którzy marzą o odświeżonej i bardziej funkcjonalnej aranżacji. Właśnie dla nich powstała nowa platforma marki Agata – noiladnie.pl.

Nowoczesna i funkcjonalna sypialnia – przed i po

Salon w męskim stylu – przed i po

Na co dzień dostarczamy naszym Klientom moc wnętrzarskich inspiracji, przedstawiając propozycje aranżacji i doradzając podczas zakupów. Dzięki wielu rozmowom wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się podczas planowania różnego rodzaju przestrzeni. Postanowiliśmy znaleźć sposób, by jeszcze bardziej wspierać ich w tym procesie, dzieląc się wiedzą naszych ekspertów. Tak powstała platforma noiladnie.pl, dzięki której profesjonalne doradztwo w kwestii projektowania wnętrz jest na wyciągnięcie ręki

– komentuje Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Salonów Agata.

Zgłoś swoje pomieszczenie!

Salony Agata we współpracy z profesjonalnymi projektantami wnętrz pomogą znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich czterech ścian. Wystarczy zgłosić wybrane pomieszczenie, wypełniając formularz dostępny na platformie noiladnie.pl. Kilka zdjęć, odręcznie przygotowany rzut z naniesionymi wymiarami i krótki opis wymarzonego stylu – tyle wystarczy, by dać szansę swojemu mieszkaniu na wielką rewolucję. Do akcji można zgłosić salon, sypialnię, pokój dziecka lub kuchnię. To miejsca, które szczególnie wymagają przemyślanych i funkcjonalnych rozwiązań. Z nadsyłanych zgłoszeń eksperci serwisu „No i ładnie” wybierać będą te najbardziej ambitne i ciekawe. Ich właściciele zyskają profesjonalne projekty aranżacji wnętrz przygotowane przez świetnych projektantów. Przygotowane propozycje nie tylko zachwycą wyjątkowym stylem, ale co również ważne – optymalnie wykorzystają wymagającą przestrzeń, by jak najlepiej służyła domownikom.

Duży salon z charakterem – przed i po 

Biel i pastele w pokoju maluszka – przed i po

Biel i pastele w pokoju maluszka – przed i po

Noiladnie.pl to jednak znaczenie więcej niż platforma do przesyłania zgłoszeń pomieszczeń, które wymagają zmiany. To prawdziwa kopalnia inspiracji dla wszystkich tych, którzy na co dzień poszukują wnętrzarskich pomysłów i sprytnych rozwiązań pozwalających na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Na stronie znajdziemy bowiem wszystkie zrealizowane przez projektantów metamorfozy, które pozwolą odkryć potencjał drzemiący w każdym, nawet najbardziej wymagającym zakątku mieszkania. W serwisie dostępne są także artykuły dotyczące aranżacji przestrzeni bogate w pomysły i wskazówki na zmiany wnętrz w różnej stylistyce, a także cykl odcinków „No i ładnie” przygotowany we współpracy z Dzień Dobry TVN, w których Ambasadorka salonów Agata – Małgorzata Socha, wraz z projektantami wnętrz, przeprowadzają metamorfozy w polskich domach.

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...