Niezwykły sylwester z Radiem Pogoda

Informacja Prasowa - 28.12.2023
258

Legendarne trio – Krzysztof Szewczyk, Wojciech Pijanowski i Włodzimierz Zientarski – powraca

Legendarne trio – Krzysztof Szewczyk, Wojciech Pijanowski i Włodzimierz Zientarski – powraca, by poprowadzić sylwestrowy program i przywitać wspólnie nowy rok w Radiu Pogoda. To tylko część niespodzianek dla słuchaczy przygotowanych przez stację na 31 grudnia.

Po ponad 35 latach słynni polscy prowadzący telewizyjni znowu razem. Krzysztof Szewczyk, Wojciech Pijanowski i Włodzimierz Zientarski – autorzy i gospodarze kultowego programu rozrywkowego „Jarmark” poprowadzą wieczór sylwestrowy w Radiu Pogoda. Audycja „Sylwester z Radiem Pogoda” wystartuje o godz. 20:00 i skończy się w nowym roku. Przez ponad cztery godziny na antenie będą królować „sport, muzyka oraz gry”. Nie zabraknie wspomnień z legendarnego „Jarmarku”, najpiękniejszych melodii i zabawnych anegdot.
„Jarmark” to pierwszy telewizyjny program rozrywkowy epoki PRL, który nawiązywał do zachodnich wzorców. Ukazywał się w latach 1983-1986 i bił rekordy popularności. Stanowił „okno na świat” w szarych czasach dopiero zakończonego stanu wojennego. Audycja była emitowana raz w tygodniu, najpierw w poniedziałki, a później w piątki w TVP2. Realizowano ją na żywo i nie rejestrowano, dlatego do dziś nie zachował się żaden z odcinków.
Więcej o ofercie sylwestrowej i noworocznej Radia Pogoda TUTAJ.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...