Muszkieterowie rozwijają sieć Bricomarche. Otworzyli 172 sklep

Informacja Prasowa - 07.05.2021
219

Muszkieterowie rozwijają sieć Bricomarche. Otworzyli 172 sklep

MUSZKIETEROWIE ROZWIJAJĄ SIEĆ BRICOMARCHÉ. OTWORZYLI 172. SKLEP

Grupa Muszkieterów kontynuuje ekspansję sieci Bricomarché oferującej klientom produkty do domu i ogrodu. W marcu br. sieć otworzyła 172. sklep, który został zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim. Tym samym właścicielka nowo powstałego sklepu rozszerzyła współpracę z Grupą Muszkieterów – jednocześnie od 2014 roku prowadzi supermarket sieci Bricomarché w Piotrkowie Trybunalskim.

Nowy sklep sieci Bricomarché oferuje mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego 25 tys. produktów z czterech głównych działów: majsterkowanie, budowlany, ogród i dekoracja. Rośliny, a także inne produkty zlokalizowane na dziale ogród, pochodzą od lokalnych dostawców. Ponadto sklep oferuje klientom dodatkowe usługi takie jak: zakupy przez Internet, Bricomat, czyli specjalny boks do bezkontaktowego odbioru zamówień w systemie 24/7, transport zamówionego towaru oraz cięcie blatów i wycinanie otworów w zlewozmywakach.

Z Grupą Muszkieterów jestem związana od ponad 20 lat. Początkowo pracowałam w centrali w dziale finansów, dzięki czemu bardzo dobrze poznałam zasady współpracy z Grupą. W latach 2014-2016 prowadziłam sklep w Piotrkowie Trybunalskim, który następnie przeniosłam do czterokrotnie większej lokalizacji – po sklepie konkurencyjnej marki Nomi. Do mojego supermarketu w Piotrkowie Trybunalskim przyjeżdżało wielu klientów z Tomaszowa Mazowieckiego – obie miejscowości dzieli zaledwie 30 km. Z uwagi na liczne pytania klientów o otwarcie placówki w ich okolicy, zdecydowałam się uruchomić drugi punkt – właśnie w Tomaszowie Mazowieckim mówi Iga Sułowska, właścicielka supermarketu Bricomarché w Tomaszowie Mazowieckim i dodaje  Współpracę z Grupą Muszkieterów cenię m.in. za możliwość wpływania na strategiczne kierunki rozwoju Grupy, wzajemne wspieranie się właścicieli sklepów oraz możliwość angażowania się w życie lokalnych społeczności, np. poprzez akcje społeczne czy współpracę z lokalnymi dostawcami.

Powierzchnia sklepu wynosi 1 600 m2, a obok niego został zlokalizowany ogród zewnętrzny o powierzchni 690 m2 oraz parking mieszczący 72 auta.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Tomaszowie Mazowieckim:

 

  • Adres sklepu: Długa 79/89, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 7:00-20:00, niedziele handlowe: 09:00-19:00
  • Liczba pracowników: 22
  • Liczba kas: 3
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo

 

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...