MSL agencją roku 2019 w regionie CEE według Holmes Report

Informacja Prasowa - 23.05.2019
187

MSL agencją roku 2019 w regionie CEE według Holmes Report

Wczoraj w Londynie, podczas dorocznego rozdania Sabre Awards, jednej z najważniejszych nagród w przemyśle public relations, agencja MSL została uhonorowana tytułem Eastern European Consultancy of the Year.  Kapituła Holmes Report przyznająca wyróżnienie wybierała spośród ponad 200 najlepszych firm funkcjonujących na terenie Europy Wschodniej.

MSL w Europie Środkowo-Wschodniej ma oddziały w Bułgarii, Słowenii, Czechach
i Rumunii, które są koordynowane przez warszawskie biuro. Region CEE zarządzany przez Sebastiana Hejnowskiego, CEO MSL CEE i Chief Growth Officera Publicis Groupe w Polsce generuje 8 milionów Euro przychodu (fee income) rocznie, zatrudniając 200 osób. Ponad połowa wpływów pochodzi z warszawskiego biura, gdzie pracuje 100 konsultantów.

MSL w regionie CEE utrzymuje od kilku lat dwucyfrowy poziom wzrostu. Przy coraz bardziej stabilnych gospodarkach w tej części Europy jest to duże wyzwanie. Staramy się, aby kompetencje zespołów pracujących w każdym kraju stanowiły możliwie najlepszą odpowiedź na rosnące wymagania klientów, którzy przestali poszukiwać usług agencji. Dzisiaj potrzebują odpowiedzialnych partnerów, którzy pomagają utrzymywać im tempo wzrostu biznesu, przede wszystkim chroniąc ich reputację. Bardzo cieszymy się, że coraz częściej w tych okolicznościach wybierają MSL  – powiedział Sebastian Hejnowski.

Sieć tytuł Eastern European Consultancy of the Year otrzymała nie po raz pierwszy. MSL została nagrodzona w 2013 i 2015 roku, firma znalazła się w gronie pierwszych trzech najlepszych agencji konsultingowych regionu w latach 2011, 2012, w 2014, 2016.

Agencja MSL jest częścią Publicis Groupe, jednej z największych holdingów reklamowych na świecie. Zapewnia strategiczne doradztwo i kreatywne myślenie, promując jednocześnie interesy swoich klientów poprzez odważne i odkrywcze kampanie, które angażują wiele punktów widzenia i holistyczne myślenie w celu budowania wpływów i dostarczania efektów. Z ponad 3100 pracownikami w ponad 107 biurach na całym świecie MSL jest także jedną z największych sieci PR w Europie i najszybciej rozwijającą się w Chinach oraz Indiach.

Comments

comments

187
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...