Motowizja Warsaw Motorcycle Show 2019

Informacja Prasowa - 27.02.2019
23

Motowizja Warsaw Motorcycle Show 2019

MOTOWIZJA NA WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2019

W dniach 1 – 3 marca w Ptak Warsaw Expo odbędzie się kolejna edycja Warsaw Motorcycle Show. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć ponad 1000 motocykli i wiele premier najważniejszych marek, a także odwiedzić stoiska ze sprzętem, akcesoriami czy ubraniami. Na targach będzie obecna Motowizja, która jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

Motowzija będzie miała swoje stoisko w hali D, w pobliżu sceny głównej, gdzie odwiedzający spotkają się
z gwiazdą naszego kanału Aleksandrem „Ostrym” Ostrowskim, prowadzącym programy „Autoportret Ostrego” i „Motoślad”, a także będą mieli okazję zobaczyć przygotowane przez Motowizję atrakcje.

Motoryzacyjne perełki

Na stoisku Motowizji goście będą mieli okazję podziwiać niezwykłe maszyny, takie jak Nimbus 750, Honda CLR 125 Scrambler oraz BMW S1000R. Jednak największą atrakcją będzie unikatowy Munch Mammut 2000. To najprawdopodobniej ostatnia szansa, by zobaczyć na własne oczy dzieło sztuki inżynierskiej w Polsce.

Motowizja na scenie głównej

Motowizja zaprasza pod scenę główną w sobotę o godzinie 13:20 i w niedzielę o godzinie 13:10, gdzie Aleksander Ostrowski będzie spotykał się z zaproszonymi gośćmi, m.in. wspólnie z Jackiem Gembarą, redaktorem magazynu Motocyklista, porozmawiają z Delaine Adkins. Amerykanka jest dyrektorem do spraw promocji i członkinią Motor Maids, czyli najstarszego nieprzerwanie działającego klubu motocyklowego dla kobiet. Na scenie, podczas obecności Motowizji odbędzie się premiera BMW S1000RR oraz prezentacja Munch Mammuta 2000.

Pozostałe atrakcje Warsaw Motorcycle Show 2019

Gościem specjalnym targów będzie pasjonat motocykli i gwiazda sportów walki, Marcin Różalski. Tradycją podczas targów w Nadarzynie jest Strefa Kobiet, której tegoroczną ambasadorką jest znana widzom Motowizji Aleksandra Kutz.

Coś dla fanów sportu motocyklowego

Nie zabraknie również atrakcji dla fanów sportu motocyklowego. Swoje stoiska będą miały zespoły wyścigowe startujące zarówno na asfalcie, jak i w motocrossie czy żużlu. Na scenie głównej pojawią się obie polskie ekipy startujące w FIM Endurance World Championship – Wójcik Racing Team oraz Team LRP Poland. Zmagania obu zespołów w EWC można obserwować na naszej antenie. Najbliższe podsumowanie kolejnej rundy sezonu 2018/2019 do zobaczenia już w drugiej połowie kwietnia.

Motowizja jest najlepszym kanałem w Polsce pod względem treści poświęconej motocyklistom. Świat dwóch kółek jest obecny w Motowizji od samego początku istnienia stacji i występuje on zarówno w autorskich programach skierowanych do motocyklistów, takich jak „Motoślad”, a także poprzez obecność sportu motorowego (podsumowania z IOM TT oraz wyścigów FIM EWC).

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‚Ostry’ Ostrowski). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open – komentowane przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z wyścigów Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...