Motocykl Suzuki Katana w reklamie autorstwa Communication Unlimited

Informacja Prasowa - 13.07.2020
244

Motocykl Suzuki Katana w reklamie autorstwa Communication Unlimited

Motocykl Suzuki Katana w reklamie autorstwa Communication Unlimited

Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited. 

Na rynku motocykli trwa moda na powroty do przeszłości. Marki szukają inspiracji w swoich kultowych modelach sprzed lat i odświeżają je na miarę współczesności. Z tego nurtu wywodzi się aktualne wcielenie Suzuki Katana. Wzornictwo nowego modelu nawiązuje do kultowego Suzuki GSX1100S KATANA, który w 1981 r. skradł serca motocyklistów na całym świecie. Jednak obecna Katana to ultranowoczesna maszyna, która zapiera dech w piersiach, a jej hasło reklamowe brzmi „Nowa moc i kultowy styl”. Do przeszłości motocykla, ale
i współczesności nawiązuje również key visual  –  z jednej stronu tłem są kultowe neonowe kolory, a z drugiej wielkie miasto XXI wieku.

Za kreację oraz przygotowanie różnych form reklamy do internetu, prasy i portali społecznościowych odpowiedzialna jest agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

Zakupem mediów na zlecenie CU zajął się dom mediowy Value Media.

CU Communication Unlimited współpracuje Suzuki Motor Poland od 2014 roku. Agencja
w ramach strategii marki realizuje dla Suzuki kampanie w Internecie, prasie, TV i radiu,  oraz prowadzi działania outdoorowe. Odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych
w mediach społecznościowych. Obsługuje również sieć dealerską Suzuki w zakresie komunikacji, w tym zakupie mediów. Agencja jest odpowiedzialna także  za wdrożenie nowego standardu salonów sieci dealerskiej Suzuki Motor Poland.

Comments

comments

244
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...