More Bananas i Questpass – partnerami biznesowymi

Informacja Prasowa - 05.09.2023
155

Będą wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.

 

W More Bananas zajmujemy się szeroko rozumianym marketingiem. W naszej ofercie znajduje się m.in. tworzenie strategii marketingowych, kampanie social media, content marketing, branding, projektowanie i wdrażanie stron www. Współpracując z firmą Questpass_>>, nasze działania nabiorą nowej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie przez mnogość treści w Internecie trafienie do świadomości czytelnika jest trudne, jednak dzięki Questpass_>> wierzymy, że zostaną one zapamiętane – mówi Klaudia Gruszkowska, account manager w More Bananas.

Po stronie More Bananas za współpracę odpowiada Klaudia Gruszkowska (Key Account Manager), z ramienia Questpass_>> – Justyna Kapusta (Client Partner).

Ta współpraca nie jest przypadkiem – cenimy kreatywność i rzetelne podejście do tematu reklamy. Pomysłowość More Bananas i możliwości naszego formatu to idealne połączenie, które zamierzamy w pełni wykorzystać w kampaniach questvertisingowych – mówi Justyna Kapusta z Questpass_>>.

More Bananas ma na swoim koncie współpracę z takimi firmami jak: Biedronka, Pracuj.pl, Akamai, AON, GFT, Aluprof. Questpass_>> realizuje kampanie dla marek z różnych branż m.in. Allegro, Avon, Blik, mBank, Santander Bank Polska, Netto, Lenovo, GSK, Stock.

Questpass_>> to zaawansowany system ad-techowy, bazujący na idei questvertisingu. Questpassy to reklamy połączone z pytaniem dotyczącym treści kreacji wyświetlonej powyżej. Tylko wskazanie prawidłowej odpowiedzi odsłania dalszą część artykułu, co motywuje odbiorcę do świadomego zapoznania się z reklamą. Dzięki temu każde rozwiązanie questpassa gwarantuje pozyskanie 100% uwagi, co przekłada się na bardzo wysokie zapamiętanie przekazu reklamowego.

 

 

Comments

comments

155
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...