Monika Zagórska kieruje działem PR i eventów Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Informacja Prasowa - 03.10.2019
26

Monika Zagórska kieruje działem PR i eventów Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Monika Zagórska, dotychczas na stanowisku koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej, awansowała w strukturach Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, przejmując kierowanie działem PR i eventów. Pełniąca tę funkcję od 10 lat Marta Skierkowska będzie rozwijała nowy obszar strategiczny w zakresie profilaktyki wykorzystywania seksualnego dzieci i mocniej zaangażuje się w działania zarządu realizujące strategię całej fundacji.

 

Monika Zagórska do Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę dołączyła we wrześniu 2015 roku, obejmując stanowisko specjalistki ds. PR. Odpowiadała przed zarządem firmy m.in. za przygotowanie i koordynację procesu rebrandingu fundacji, który organizacja przeprowadziła w maju 2016 r., zmieniając nazwę z Fundacji Dzieci Niczyje na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Przez cztery lata pracy w fundacji pełniła m.in. funkcję p.o. szefowej działu PR. Od czerwca 2018 roku na stanowisku koordynatorki ds. komunikacji zewnętrznej odpowiada za całościową koordynację działań z obszaru komunikacji zewnętrznej, w tym m.in. za rozwój strategii kampanii fundacji czy kluczowych relacji z mediami.

Przed rozpoczęciem pracy w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę pracowała w sieciowych agencjach PR, jak: Edelman, Fleishman-Hillard czy MSL, realizując projekty m.in. dla dużych międzynarodowych firm, takich jak m.in. Coca-Cola, Nestle, Unilever, w tym również kampanie z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Ma ponad 10-letnie doświadczenia w realizacji działań w branży komunikacyjnej. Interesuję się zarządzaniem markami zaangażowanymi w cele społeczne.

 

3 lata temu przeprowadziliśmy rebranding fundacji. Na pewno będziemy chcieli skupić sie na wzmacnianiu nowej marki . To jeden z priorytetów strategicznych na kolejne latamówi Monika Zagórska.

 

Pełniąca dotychczas funkcję szefowej działu PR Marta Skierkowska pracuje w Fundacji od 11 lat. Od 2013 roku jest członkinią Zarządu organizacji. Od tego czasu równocześnie pełniła obie funkcje. Aktualnie chce skupić się w organizacji na rozwijaniu nowego obszaru strategicznego związanego z profilaktyką wykorzystywania seksualnego dzieci. Planuje też mocniej zaangażować się w działania zarządu związane z realizacją strategii całej fundacji.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest największą organizacją w kraju, której misja i działania skupiają się wokół ochrony dzieci przed przemocą i wykorzystywaniem seksualnym. Działa od 1991 r. Ma mocny wizerunek wśród profesjonalistów. Przez 28 lat zrealizowała wiele kampanii społecznych, które zostały dostrzeżone przez opinię publiczną.

 

 

Comments

comments

26
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...