Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

Informacja Prasowa - 16.09.2019
84

Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce, znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji plebiscytu BrandMe CEO, który odbył się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”.

Plebiscyt BrandMe CEO to coroczne wydarzenie współorganizowane przez magazyn „Forbes”.Kapituła zwróciła szczególną uwagę na osoby z pasją: prezesów, którzy w odważny, a jednocześnie nieszablonowy sposób realizują swoją misję. Nagrodą uhonorowano liderów, którzy dzięki kreatywności regularnie potrafią zaskakiwać rynek, aczkolwiek ich kroki biznesowe są racjonalne i przewidywalne dla pracowników.

Jury szczególną uwagę zwracało na autentyczność lidera oraz na odwagę w podejmowaniu decyzji. Kolejnym aspektem oceny był wyrazisty styl zarządzania oraz spójność wizji. Pod uwagę brano również siłę oddziaływania prezesa na otoczenie – to najbliższe, czyli na pracowników, jak i to nieco dalsze.

— Nagroda w plebiscycie BrandMe CEO jest dla mnie bardzo ważna, bo bliskie są mi cechy, które jury brało pod uwagę, przyznając tytuł. Autentyczność, na którą jest obecnie tak duże zapotrzebowanie, nie tylko w biznesie, dla niektórych jest wyzwaniem, a dla innych szansą na zaprezentowanie pełnego spektrum wartości, którymi kierują się na co dzień. Lider autentyczny, to człowiek świadomy mocnych i słabych stron własnych oraz swoich współpracowników i akceptujący je, choć motywujący do dalszej pracy nad sobą. Tak właśnie podchodzę do biznesu — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Monika Rajska-Wolińska jest także tegoroczną laureatką konkursu Top Woman in Real Estate, gdzie zwyciężyła w kategorii Influencer of the Year oraz 10. edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, w którym zdobyła tytuł Female Champion of Change. Jury doceniło jej efektywne działania na polu aktywizacji kobiet w biznesie i stworzenie w firmie długofalowych mechanizmów wspierania różnorodności, które dają szansę na trwałą zmianę.

Jako Partner Zarządzający Colliers International w Polsce, Monika Rajska-Wolińska odpowiada za całość działań strategicznych i operacyjnych firmy. Pod jej przewodnictwem przychód firmy wzrósł o blisko 100%, a zatrudnienie w firmie o niemal 70%. Monika jest jednym z dziewięciu członków wchodzących w skład zarządu Colliers EMEA Board, który określa kierunki rozwoju firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Monika od lat wspiera aktywizację kobiet w biznesie, m.in. jako mentorka w Fundacji Liderek Biznesu. Jest inicjatorką licznych programów, których celem jest wyrównywanie szans, i podnoszenie kompetencji. Jest założycielką International Leaders Forum, członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors, a także Young Presidents’ Organization. W 2015 roku została uhonorowana tytułem Profesjonalisty Roku w prestiżowym konkursie branżowym CEE Quality Awards. Dwukrotnie znalazła się również w gronie stu najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w rankingu Pulsu Biznesu „100 Kobiet Biznesu”.

LinkedIn Monika Rajska-Wolińska

 

Comments

comments

84
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...