Midi Zoo z nowym sklepem w Placu Unii

Informacja Prasowa - 16.12.2020
134

Midi Zoo z nowym sklepem w Placu Unii

Midi Zoo z nowym sklepem w Placu Unii

Firma Midi Zoo posiadająca sieć sklepów zoologicznych zdecydowała się zadebiutować w Warszawie. Swój pierwszy punkt handlowy w stolicy otworzy w Placu Unii. Nowy salon oferujący karmę oraz różnego typu akcesoria dla zwierząt zajmie w centrum handlowym ponad 100 mkw. na poziomie -1.

Miłośnicy zwierząt domowych już niedługo zyskają nowe miejsce zakupów dla swoich pupili w Warszawie. Do grona najemców wielofunkcyjnego budynku Plac Unii dołączy sklep specjalistyczny Midi Zoo oferujący karmy, środki pielęgnacyjne, witaminy, akcesoria akwarystyczne, terrarystyczne czy klatki dla ptaków i gryzoni. Będzie to siódma lokalizacja w kraju tej sieci, a pierwsza w stolicy.

Wybór nowego punktu sprzedaży w Placu Unii to naturalny kierunek rozwoju naszej firmy. Centrum handlowe znajduje się niemal w sercu miasta, a w tej lokalizacji wiele osób posiada zwierzęta domowe. W okolicy brakowało dobrze zaopatrzonego sklepu zoologicznego oraz doświadczonego personelu zdolnego służyć klientom nie tylko poradą dotyczącą hodowli danych zwierząt, ale przede wszystkim w doborze odpowiedniego ich żywienia – mówi Małgorzata Szczęsna, właścicielka firmy Midi Zoo.

Na tę ostatnią kwestię kładziemy duży nacisk w szkoleniach naszych pracowników oraz w rozmowach z klientami, ponieważ z roku na rok obserwujemy coraz większą wrażliwość klientów w kwestii pokarmów, jakie podają swoim pupilom. W większości przypadków nie jest im obojętne, co będzie jadł ich zwierzak i mają coraz większą świadomość negatywnych skutków źle dobranej diety dla swoich małych podopiecznych. Warto też pamiętać, że zdrowie pupila bez jego dobrego samopoczucia to za mało. Dlatego w naszych sklepach klienci znajdą także wszystko, aby rozpieszczać swojego psa, kota, chomika, królika czy nawet rybki. Misją naszej firmy było i będzie dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z branżą zoologiczną – dodaje Małgorzata Szczęsna.

Firma Midi Zoo powstała w 2015 roku. Z małej firmy z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką na rynku zoologicznym. Aktualnie sieć Midi Zoo tworzy sześć sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej wynoszącej ponad 1000 mkw. Firma dysponuje także własnym magazynem centralnym o niemalże takiej samej powierzchni.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...