Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory

Informacja Prasowa - 01.12.2017
66

Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory

Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączył Michał Mętel. Od 1 stycznia br. obejmie stanowisko dyrektora technologii Gazeta.pl.  

Jako szef technologii Gazeta.pl Michał Mętel będzie odpowiedzialny za rozwój i transformację obszaru IT, rozwój działów programistycznych, tworzenie rozwiązań architektury technologicznej oraz za dostarczanie optymalnych rozwiązań wspierających cele biznesowe grupy Gazeta.pl

Michał Mętel jest związany z branżą IT od 16 lat, a od 8 lat odpowiada za usprawnianie procesów wdrożeniowych. Ostatnio pracował jako IT Development Leader dla SoftwareONE, szwajcarskiej firmy technologicznej rozwijającej produkty w oparciu o środowiska cloudowe i w modelu SaaS.

Wcześniej był szefem Warsaw Delivery Center, regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska, a także pracował w HRS (Hotel Reservation Service), gdzie stworzył polski dział ds. rozwoju IT. Poprzednio kierował zespołem deweloperskim w E-commerce Services (Empik Group), gdzie był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie tzw. metodologii zwinnych (głównie z wykorzystaniem SCRUM i Kanban) oraz za rozwój zespołów programistycznych. W Roche Polska zarządzał działem deweloperskim i był odpowiedzialny m.in. za zarządzanie projektami, tworzenie architektury systemów informatycznych i analizę biznesową.

Michał Mętel jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Na stanowisku dyrektora ds. technologii Michał Mętel zastąpi Tomasza Bieniasa, który zdecydował się zmienić obszar swoich zawodowych zainteresowań.

 

Comments

comments

66
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...