Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory

Informacja Prasowa - 01.12.2017
189

Michał Mętel dyrektorem ds. technologii w segmencie Internet Agory

Do zespołu segmentu Internet w Agorze dołączył Michał Mętel. Od 1 stycznia br. obejmie stanowisko dyrektora technologii Gazeta.pl.  

Jako szef technologii Gazeta.pl Michał Mętel będzie odpowiedzialny za rozwój i transformację obszaru IT, rozwój działów programistycznych, tworzenie rozwiązań architektury technologicznej oraz za dostarczanie optymalnych rozwiązań wspierających cele biznesowe grupy Gazeta.pl

Michał Mętel jest związany z branżą IT od 16 lat, a od 8 lat odpowiada za usprawnianie procesów wdrożeniowych. Ostatnio pracował jako IT Development Leader dla SoftwareONE, szwajcarskiej firmy technologicznej rozwijającej produkty w oparciu o środowiska cloudowe i w modelu SaaS.

Wcześniej był szefem Warsaw Delivery Center, regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska, a także pracował w HRS (Hotel Reservation Service), gdzie stworzył polski dział ds. rozwoju IT. Poprzednio kierował zespołem deweloperskim w E-commerce Services (Empik Group), gdzie był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie tzw. metodologii zwinnych (głównie z wykorzystaniem SCRUM i Kanban) oraz za rozwój zespołów programistycznych. W Roche Polska zarządzał działem deweloperskim i był odpowiedzialny m.in. za zarządzanie projektami, tworzenie architektury systemów informatycznych i analizę biznesową.

Michał Mętel jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Na stanowisku dyrektora ds. technologii Michał Mętel zastąpi Tomasza Bieniasa, który zdecydował się zmienić obszar swoich zawodowych zainteresowań.

 

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...