Michał Desowski opuszcza Saatchi & Saatchi

Informacja Prasowa - 30.03.2023
59

Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy, odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.

Michał Desowski, dyrektor kreatywny w agencji Saatchi & Saatchi, zdecydował się po ośmiu latach pracy odejść z firmy i podjąć nowe wyzwania.

Desowski dołączył do Saatchi & Saatchi IS w marcu 2015 roku jako Deputy Creative Director, a w maju 2019 awansował na pozycję Creative Director. Zarządzał kilkunastoosobowym działem kreacji i content design.

W trakcie swojej kariery Michał Desowski współpracował z wieloma renomowanymi markami, takimi jak Visa, Carrefour, OBI, McDonald’s, Wedel, P&G, Maspex, PKO BP, Pekao SA, czy Agora. Jest autorem m.in takich kampanii, jak “Napoleon” dla Carrefour czy “Wojna z rakiem” dla fundacji onkologicznej Alivia.

Przez lata zdobywał nagrody na prestiżowych konkursach, takich jak Eurobest, Effie, KTR, LIA czy Golden Drum i wielokrotnie zasiadał w jury konkursu Klubu Twórców Reklamy.

Przed dołączeniem do Saatchi & Saatchi, Michał Desowski pracował również jako Deputy Creative Director w DDB Warszawa. Łącznie posiada 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej.

Desowski nie zdradza jeszcze swoich dalszych planów zawodowych.

 

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...