MediaMarkt z Konsumenckim Liderem Jakości 2022 dla marki własnej ok.

Informacja Prasowa - 22.06.2023
38

MediaMarkt otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2022

Marki własne zyskują na popularności również na rynku elektroniki użytkowej. MediaMarkt otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2022 w kategorii „Marki własne sieci handlowych (AGD)” dla produktów marki ok. Nagroda została przyznana dzięki głosom konsumentów, którzy szczególnie wysoko oceniają ofertę produktów ok., dostępnych wyłącznie w sieci sklepów MediaMarkt.

 Konsumencki Lider Jakości 2022 to ogólnopolski, promocyjny program organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek oraz firm funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku uznanie szerokiej grupy respondentów zyskała marka własna ok. sieci MediaMarkt – specjalistycznych sklepów z elektroniką użytkową.

Marka ok. obejmuje urządzenia gospodarstwa domowego i elektronikę użytkową – od piekarników, zmywarek i pralek, poprzez telewizory oraz sprzęt audio, po szeroki wybór urządzeń małego AGD. Produkty ok. to przede wszystkim najlepsza cena z gwarancją jakości. Są one dedykowane osobom, które poszukują urządzeń prostych, funkcjonalnych, w przystępnej cenie, ale o ciekawym, nowoczesnym designie.

– Cieszymy się, że nasze produkty marki ok. zostały docenione przez konsumentów. To dla nas motywacja do dalszego rozwoju marek własnych. Każdego dnia staramy się zapewniać użytkownikom nowoczesnej elektroniki jak najlepsze doświadczenia w każdym punkcie kontaktu z naszą marką. Marki własne to szansa zaoferowania klientom wysokiej jakości w dobrych cenach i dotarcia do grupy klientów, którzy poszukują właśnie tego typu rozwiązań – mówi Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Produkty marek własnych są obecne w sklepach MediaMarkt już od 2010 roku. W ciągu dekady sieć poszerzyła ich ofertę do łącznie kilkuset urządzeń, które cieszą się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników nowych technologii. Stanowią one świetną alternatywę dla topowych marek – w niższej cenie konsumenci otrzymują sprawdzoną jakość i nowoczesny design.

MediaMarkt od lat cieszy się uznaniem użytkowników nowych technologii poszukujących bogatej oferty nowoczesnej elektroniki i związanych z nią usług. Marka dba o najwyższe standardy jakości obsługi klienta oraz oferowanych produktów i usług, co znajduje odzwierciedlenie w ocenie konsumentów, którzy doceniają zarówno samą sieć, jak i jej marki własne.

 

 

            

 

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...