Mediakraft Networks uruchamia anglojęzyczny kanał o kryptowalutach

Informacja Prasowa - 28.05.2018
229

Mediakraft Networks uruchamia anglojęzyczny kanał o kryptowalutach

Mediakraft Networks z siedzibą w Kolonii uruchamia anglojęzyczny kanał “Blockchain Central”. Za produkcję programu w całości odpowiadać będzie polski oddział Mediakraft TV. W programie prezentowane będą najświeższe informacje związane z tematyką kryptowalut.

Mediakraft Networks działający w Niemczech, Polsce i Turcji jest obecny na rynku od 2011 roku i posiada bogate doświadczenie w produkcji i zarządzaniu wideo online. Autorskie kanały tej firmy generują ponad 500 milionów wyświetleń każdego miesiąca. “Blockchain Central” to najnowszy produkt, który wzbogacił portfolio pioniera telewizji internetowej. Za realizację techniczną publikowanego contentu odpowiedzialny jest polski oddział telewizji internetowej Mediakraft TV. Partnerem strategicznym kanału jest Frankfurcka Szkoła Finansów i Zarządzania, która czuwa nad rzetelnością ukazujących się materiałów.

Treści, jakie znajdziemy na kanale Blockchain Central przybliżą zainteresowanym prawne, polityczne i finansowe aspekty związane z rynkiem kryptowalut. Program prowadzi Matiwane Mathews – entuzjasta nowych technologii i artysta znany pod pseudonimem The BluMantic. Do kogo Mediakraft Networks adresuje nową produkcję? Zdaniem prowadzącego:

“Blockchain Central pomoże zrozumieć i zgłębić wiedzę na temat kryptowalut niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, inwestorem lub po prostu interesują cię nowe technologie i dalszy rozwój rynku kryptowalut”.

Na kanale dostępne są już pierwsze filmy. Zainteresowani tematyką kryptowalut dowiedzą się m.in.: czy kryptowaluty powinny być opodatkowane i czy Bitcoin jest prawdziwą walutą. Nowe odcinki Blockchain Central ukazywać się będą dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki.

Comments

comments

229
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...