“Media Marketing Polska”, “Handel” i “Food Service” z nowym managementem

Informacja Prasowa - 27.09.2022
300

Od 1 października 2022 r. Izabela Sakowicz obejmuje stanowisko managing directora wydawnictwa VFP Communications.

Zarządzający przez wiele lat wydawnictwem Piotr Myszak żegna się z VFP Communications. – Po ponad 15 latach pełnienia różnych funkcji w VFP przyszedł czas na nowe wyzwania – mówi Piotr Myszak, który objął funkcję zarządczą w 2016 r. Nowym dyrektorem zarządzającym będzie Izabela Sakowicz, która obejmie swoje stanowisko 1 października br.

Izabela Sakowicz ma bogate doświadczenie w branży mediów. Pracowała jako Global Brand Development Manager i Managing Director CEE w Foundry (dawniej IDG – International Data Group). W nowej firmie skoncentruje się przede wszystkim na portfolio produktów cyfrowych oraz rozwoju tytułów branżowych VFP.

Objęcie stanowiska Dyrektora Zarządzającego VFP Communications to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się na nowe wyzwania i możliwości, które niosą marki VFP. Z chęcią więc wykorzystam swoje dotychczasowe doświadczenie, wspierając dalszy rozwój spółki.

Równocześnie jestem szczęśliwa, mogąc poznać nowe koleżanki i kolegów. Wierzę w to, że filarem sukcesu każdej dobrze prosperującej firmy jest zgrany zespół, a team VFP ma ogromny potencjał – mówi Izabela Sakowicz.

W swojej bogatej karierze Izabela Sakowicz zdobyła szerokie kompetencje w takich dziedzinach jak media B2B, digital marketing, czy data. Jej doświadczenia obejmują rynek polski i światowy. W ciągu 15 lat pracy pełniła funkcje marketingowe, sprzedażowe, business development i inne, związane z kreowaniem wzrostu w firmach. Pełniąc rolę Managing Directora CEE w Foundry, była jednocześnie Global Brand Development Managerem trzech marek: Computerworld, Networkworld i InfoWorld. Z tym doświadczeniem zaczyna pracę w VFP Communications.

Izabela Sakowicz posiada tytuł Executive Master Business Administration, zdobyty we Francuskim Instytucie Zarządzania. Ukończyła studia podyplomowe Marketing i Strategie Marketingowe na SGH, a także studia na kierunku Ochrony Środowiska na Politechnice Warszawskiej.

– Szanujemy decyzję Piotra Myszaka, dziękujemy mu za wiele lat poświęcenia i dobrej współpracy, życzymy mu sukcesów. Izabela Sakowicz wnosi do firmy koncentrację na potrzebach klientów, zorientowanie na rynek, ale także dbałość o ludzi i kulturę organizacji – powiedzieli Peter Esser i Sönke Reimers, CEOs DFV Media Group. – Liczymy na  owocną  współpracę i na dalszy wzrost biznesu VFP na obecnych i nowych rynkach mediowych – dodają Peter Esser i Sönke Reimers.

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...