Mea Group w Klubie Agencji Eventowych

Informacja Prasowa - 26.06.2018
8

Mea Group w Klubie Agencji Eventowych

Agencja Mea Group jest nowym członkiem Klubu Agencji Eventowych, działającego przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Mea Group od lat mocno angażuje się w działania na rzecz branży eventowej, m.in. w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Przystąpienie agencji do KAE to kolejny krok w ramach integracji środowiska i wspierania inicjatyw, podnoszących standardy współpracy pomiędzy wszystkimi podmiotami kreującymi wydarzenia.

Misją Klubu Agencji Eventowych jest tworzenie organizacji funkcjonującej według jasno określonych standardów i zgodnie z wartościami zawartymi w Zbiorze Dobrych Praktyk. KAE promuje oraz upowszechnia najwyższe standardy eventowe na rynku. Zrzesza stabilne finansowo agencje, oferujące kompleksowe rozwiązania w obszarze event marketingu.

„W ramach komentarza do przyjęcia Mea Group do KAE pragnę wspomnieć, że członkostwo w Klubie to certyfikat gwarancji najwyższej jakości usług oraz bezpieczeństwa współpracy. Znalezienie się w gronie cenionych, mogących pochwalić się realizacjami dla wymagających klientów, wielokrotnie nagradzanych w konkursach branżowych agencji eventowych, traktujemy jako wyraz uznania dla Mea Group, całego zespołu agencji. Już teraz mogę obiecać, że będziemy aktywnym partnerem projektów Klubu oraz SKM SAR” – mówi Marta Dunin-Michałowska, Prezes Mea Group.

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...