Martyna Wojciechowska i jej kalendarz Freedom na rok 2019

Jerzy Ciszewski - 15.12.2018
199

Martyna Wojciechowska i jej kalendarz Freedom na rok 2019

Martyna Wojciechowska i jej kalendarz Freedom na rok 2019
Prezent pdo choinkę
Prezent na święta

Martyna Wojciechowska: znana podróżniczka, dziennikarka, gwiazda telewizyjna, celebrytka. Jej sztandarowym projektem jest program „Kobieta na krańcu świata”. Ukończyła m.in. Rajd Paryż-Dakar. Zdobyła Koronę Ziemi.

Tym razem wydała poradnik inspiracyjny w którym namawia ludzi aby starali się pokonywać różne bariery.Jej przemyślenia, inspiracyjne zawarte są w kalendarzu Martyny Wojciechowskiej zatytułowanym ”Freedom”, czyli ”Wolność”.

Terminarz opracowano w taki sposób, by przez cały nadchodzący rok inspirował do poszukiwania własnej drogi, a jednocześnie rozwijał pragnienie odkrywania uroków świata.

– Każdy ma swój Everest. To nasze marzenia, wyzwania, cele, ale również to, co robimy z prawdziwą pasją. Może to być wszystko np. robienie wspaniałych obiadów. Dla mojej mamy to autentyczna pasja. Gotuje z wielkim zaangażowaniem i jest w tym szczęśliwa. Najważniejsze, by robić coś z głębi serca – przekonuje podróżniczka.

W pasji olbrzymią rolę do zagrania ma poczucie własnej wartości. Bez niego zabraknie siły, by spełnić marzenia. Jak podkreśla Martyna Wojciechowska, każdy z nas powinien budować własną wartość, a nie żyć blaskiem odbitym od drugiej osoby. Gdy bowiem przeglądamy się w oczach innych, ryzykujemy, że powstały obraz będzie niezwykle wykrzywiony.
Każdy miesiąc w kalendarzu Freedom opatrzono krótką refleksją Martyny Wojciechowskiej na temat celów i wyzwań

Wiara we własne możliwości nie oznacza jednak wolności od strachu. – To naturalne, że się czegoś boimy, w końcu bez strachu nie ma odwagi. Nie ma ludzi, którzy się nie boją. Tak naprawdę ważne jest, co robimy pomimo lęku, pomimo strachu – zwraca uwagę autorka książek podróżniczych, która ma za sobą bagaż ekstremalnych przygód.

Oprawiony w skóropodobną okładkę kalendarz z dedykacją autorki serii ”Kobieta na krańcu świata” wydano w poręcznym formacie zbliżonym do A5. Dzięki temu będzie go można zawsze mieć pod ręką, czy to w biurowej teczce, czy niewielkiej damskiej torebce.

Comments

comments

199
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...