Martyna Dziopak i Ewelina Jaskuła awansowały w Good One PR

Informacja Prasowa - 13.08.2019
65

Martyna Dziopak i Ewelina Jaskuła awansowały w Good One PR

W lipcu 2019 roku w agencji Good One PR awansowały dwie osoby. Martyna Dziopak objęła stanowisko PR Account Managera, natomiast Ewelina Jaskuła Senior PR Account Executive.

Martyna Dziopak pracuje w agencji Good One PR od listopada 2015 roku, poprzednio na stanowisku Senior PR Account Executive. Z branżą PR związana jest od ponad 7 lat. Wcześniej zdobywała doświadczenie w takich agencjach jak Edelman czy Baddog PR, przez ponad 2 lata pracowała również w Polskim Stowarzyszeniu Zarządzania Kadrami, gdzie odpowiadała za działania PR dla Stowarzyszenia oraz jego Członków. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną ze spec. PR i marketing medialny.

Ewelina Jaskuła pierwsze kroki na rynku pracy zdobywała w redakcjach Business Center Club oraz Edipresse Group. W branży PR od ponad 5 lat. Najpierw pracowała w dziale PR Centrum Medycznego Sir Med, a następnie przez 1,5 roku w agencji FleishmanHillard. Z Good One PR związana od kwietnia 2016 roku, początkowo na stanowisku Account Executive. Ukończyła komunikację społeczną i dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...