Marta Rudowicz rozstaje się z Burda Media Polska

Informacja Prasowa - 18.03.2021
264

Marta Rudowicz rozstaje się z Burda Media Polska

Marta Rudowicz rozstaje się z Burda Media Polska.

Marta Rudowicz zrezygnowała z funkcji redaktor naczelnej miesięcznika „Elle” i odchodzi z Burda Media Polska, która wydaje magazyn. Z „Elle” była związana od 2008 roku, a od października 2017 roku stała na czele pisma.

Od początku kwietnia obowiązki redaktora naczelnego „Elle” będzie pełnić Marcin Świderek, obecny szef działu mody, który obejmie stanowisko tzw. Acting Editor in Chief. Marcin Świderek jest doświadczonym dziennikarzem modowym. Z Burda Media Polska i „Elle” związany jest od pięciu lat. Wcześniej pracował w magazynie „Harper’s Bazaar”, w „Viva! Moda” oraz w „Fashion Magazine”. Był też szefem mody w „Glamour”.

Na stanowisko osoby kierującej magazynem ELLE, Burda Media Polska będzie prowadzić rekrutację.

Marta Rudowicz wraz z zespołem pracuje obecnie nad swoim ostatnim numerem „Elle”, który ukaże się na rynku w drugim tygodniu kwietnia. Będzie również wspierać Marcina Świderka w przygotowaniu kolejnego numeru. „Dziękujemy Marcie za wysiłek jaki włożyła w rozwój „Elle”. Wprowadziła nowe działy pisma, wzmocniła zespół, a między innymi dzięki jej zaangażowaniu i pracy cały segment marek ELLE w digitalu to zasięgowy numer 1 wśród luksusowych produktów online. Dziękujemy i życzymy Marcie dalszych sukcesów na nowej ścieżce zawodowej” – powiedział Michał Helman, Chief Commercial Officer Burda Media Polska.

Comments

comments

264
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...