Marta Grochal dołącza do zespołu Page Executive w Polsce

Jerzy Ciszewski - 07.01.2019
159

Marta Grochal dołącza do zespołu Page Executive w Polsce

Marta Grochal dołącza do zespołu Page Executive w Polsce

Warszawa, 7 stycznia 2019 r. – Firma executive search Page Executive (część PageGroup) rozszerza swoje struktury. Wraz z początkiem roku do jej zespołu na stanowisku Partnera dołączyła Marta Grochal, która będzie odpowiadać za rekrutacje w obszarach Consumer Goods, Industrial oraz Healthcare & Life Sciences.

Marta Grochal posiada bogate doświadczenie w branży executive search, które zdobyła zarówno na rynku polskim, jak i zagranicą. Od wielu lat zajmuje się poszukiwaniem kandydatów na najwyższe stanowiska wymagające unikalnych kwalifikacji i doświadczenia.

Przed dołączeniem do Page Executive, od 2015 roku Marta Grochal związana była z firmą Pedersen & Partners. Do jej obowiązków należało m.in. strategiczne doradztwo z zakresu rekrutacji osób na najwyższe stanowiska dla klientów z wielu różnych branż, w szczególności z obszaru Healthcare & Life Science, Consumer Goods oraz Industrial w Europie Środkowej i Zachodniej. W latach 2008-2009 pracowała w Michael Page, która wraz z marką Page Executive należą do PageGroup.

Marta Grochal w Page Executive objęła stanowisko Partnera i będzie odpowiadać za poszukiwanie liderów w obszarach Consumer Goods, Industrial oraz Healthcare. Jestem przekonany, że dzięki swojej szerokiej wiedzy i bogatemu, ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży, będzie silnym wzmocnieniem zarówno dla PageGroup jak i naszych klientów oraz kandydatów – mówi Yannick Coulange, Dyrektor Zarządzający PageGroup w Polsce.

Marta Grochal ukończyła socjologię i komunikację medialną na Uniwersytecie Stanowym w Pensylwanii. Prywatnie, jest wielbicielką sportów ekstremalnych, cross fitu oraz szermierki – przez wiele lat była także reprezentantką Polski w tej dyscyplinie.

PageGroup jest globalnym liderem rekrutacji specjalistycznej. Spółka jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (symbol: PAGE). Firma, założona w 1976 roku, działa w Polsce za pośrednictwem marek: Page Executive (rekrutacja najwyższej kadry zarządzającej) oraz Michael Page (rekrutacja specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla). PageGroup ma 141 biur w 36 krajach na całym świecie, w tym oddziały w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...