Marta Giera awansuje na stanowisko Senior PR & Communication Consultant w PR Calling

Jerzy Ciszewski - 10.01.2019
291

Marta Giera awansuje na stanowisko Senior PR & Communication Consultant w PR Calling

Marta Giera awansuje na stanowisko Senior PR & Communication Consultant w PR Calling

Wraz z początkiem stycznia Marta Giera objęła stanowisko Senior PR & Communication Consultant w PR Calling. Na nowym stanowisku, tak jak dotychczas, będzie odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji klientów agencji oraz ich kompleksową obsługę. Dodatkowo, do jej nowych obowiązków, będzie należało zarządzanie projektami wspierającymi budowanie wizerunku oraz rozwoju agencji, a także strategiczne wsparcie zespołu PR Calling.

Od początku pracy w agencji, Marta dała się poznać jako sumienna i zaangażowana specjalistka, z pasją realizująca najbardziej wymagające projekty technologiczne. Cieszę się, że Marta będzie mogła rozwijać się w strukturze PR Calling. Czekają na nią nowe wyzwania, ale jestem przekonana, że tak jak zawsze poradzi sobie z nimi znakomicie – komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business PR Calling.

Marta Giera w PR Calling pracuje od września 2017 roku. Na co dzień odpowiada za komunikację firmy iTaxi – największej w Polsce platformy do zamawiania przejazdów osobowych, Sendit.pl – największego w kraju brokera usług kurierskich oraz BliskaPaczka.pl – platformy wysyłek kurierskich w punkt. Od stycznia br. jest odpowiedzialna także za strategię i realizację działań komunikacyjnych dla agencji, które prowadzi wraz z zespołem. Dodatkowo strategicznie wspiera pracę zespołu.

W przeszłości pracowała m.in. dla klientów z branży moto (STAG) czy retail (Arkadia oraz Galeria Wileńska).

Comments

comments

291
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...