Marka Espumisan w portfolio Hand Made

Informacja Prasowa - 02.11.2023
23

Agencja Hand Made wygrała przetarg na realizację komunikacji telewizyjnej dla produktu marki BERLIN-CHEMIE.

Hand Made odpowiada za kampanię telewizyjną produktu Espumisan. W ramach współpracy agencja opracowała scenariusz dla spotu reklamowego oraz Key Visual.
Spot, w którym postawiono na czytelną metaforę i dynamiczny montaż, pozwolił uzyskać jasny przekaz dotyczący efektywności jego działania.  Scenariusz pokazuje emocje bohaterek związane ze dyskomfortem spowodowanym wzdęciami, ale nie tylko – w unikalny i nienachalny sposób zwraca uwagę na przyczynę tych emocji. Służy do tego sprytny zabieg typograficzny – symbolem fizycznych objawów wzdęć jest powiększająca się litera “O” w napisach na ekranie.
To nie pierwszy projekt realizowany dla koncernu BERLIN-CHEMIE. Hand Made odpowiadała za koncept kreatywny i nadzór nad realizacją reklamy telewizyjnej dla leku Prostamol® UNO.
Agencja ma duże doświadczenie w projektowaniu kampanii telewizyjnych. Wewnętrzne studio umożliwia nadzór nad produkcją, budżetem reklamowym, jak również postprodukcję materiałów. Studio tworzy wszelkiego typu materiały 2D i 3D, wizualizacje, animacje, wideo, a także kompleksowe spoty reklamowe.

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...