Marcin Zięba dyrektorem w  Lighthouse

Informacja Prasowa - 08.09.2022
274

Objął stanowisko dyrektora w dziale korporacyjnym.

Marcin Zięba dyrektorem w  Lighthouse

Do zespołu firmy doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dołączył Marcin Zięba, który objął stanowisko dyrektora w dziale korporacyjnym.

 Marcin Zięba będzie odpowiedzialny za koordynację działań Klientów z branży OZE, realizację projektów z zakresu issue management oraz wsparcie Działu Kryzysowego. Wcześniej współpracował z Lighthouse projektowo.

Marcin Zięba jest ekspertem komunikacji korporacyjnej i public affairs. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w public relations, komunikacji kryzysowej, sponsoringu strategicznym i społecznej odpowiedzialności biznesu. Specjalizuje się w branżach energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, wydobywczej (górnictwo otworowe i odkrywkowe) oraz budownictwa infrastrukturalnego.

Kierował Organizacją Polskiego Przemysłu Poszukiwawczo-Wydobywczego, która na poziomie rządowym, regulacyjnym i medialnym tworzyła optymalne warunki do działalności firm poszukujących w Polsce gazu łupkowego (m.in. BNK, ConocoPhillips, Chevron, ExxonMobil, Lane Resources, Lotos Petrobaltic, Marathon Oil, Orlen Upstream, PGNiG, Total).

Blisko 10 lat pracował dla Vattenfall Poland, części szwedzkiego koncernu energetycznego, jednego z największych w Europie wytwórców energii elektrycznej i największego producenta ciepła.

  1. Zięba zaczynał swoją zawodową karierę w 1995 r. jako dziennikarz, a od 2000 r. kontynuował ją jako konsultant w czołowych agencjach PR (Business Communications Associates, Feedback / Hill and Knowlton, Edelman Polska).

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Comments

comments

274
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...