Marcin Komarzewski: z Edipresse Polska do agencji 2 Koma 7

Redakcja PR - 31.08.2018
270

Marcin Komarzewski: z Edipresse Polska do agencji 2 Koma 7

Marcin Komarzewski, który przez 11 ostatnich lat związany był z wydawnictwem Edipresse Polska z początkiem września obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego w agencji 2 Koma 7.

Komarzewski będzie odpowiadał za współtworzenie strategii rozwoju agencji, koordynację i nadzór całego zespołu oraz reprezentowanie agencji w kontaktach z klientami.

Obserwuję działalność agencji 2 Koma 7 od początku jej istnienia. Jest to firma ze stosunkowo niedługim stażem, która już wyrosła na jedną z najprężniej działających agencji na rynku. Wierzę, że moje doświadczenie zawodowe, w połączeniu z doświadczeniem zespołu 2 Koma 7, pozwoli nam na stworzenie projektów, które wprowadzą najwyższą jakość w obsłudze partnerów biznesowych. A sama firma będzie jeszcze prężniej rozwijała się w już obranym kierunku – powiedział Marcin Komarzewski.

 

Przez ostatnich 11 lat Komarzewski związany był z Edipresse Polska. Od grudnia 2014 roku jako dyrektor promocji platformy people & glossy nadzorował działania marketingowe w pięciu tytułach prasowych: „Viva!”, „Party. Życie Gwiazd”, „Uroda Życia”, „Flesz, Gwiazdy & styl” oraz „Viva! Moda”. W kwietniu 2017 roku objął funkcję szefa promocji w nowo powstałej multimedialnej platformie people, glossy, style & beauty, do której, poza wcześniejszymi tytułami, dołączyły serwisy online z portfolio firmy: Wizaz.pl, Party.pl i viva.pl.  Do jego zadań należała m.in. koordynacja działań promocyjnych tytułów, tworzenie strategii, koordynacja budżetów, wsparcie biur reklamy, współpraca z mediami zewnętrznymi, kreowanie projektów specjalnych oraz dużych eventów, w tym m.in. Flesz Fashion Night czy Viva! Photo Awards.

Agencja 2 Koma 7 działa od października 2017 roku. Zajmuje się produkcją eventów, komunikacją PR, przygotowywaniem koncepcji kreatywnych i realizacją strategii marketingowych dla przedsiębiorstw oraz korporacji, budowaniem relacji z partnerami i twórcami, tworzenie akcji digitalowych.

Wśród jej klientów są m.in. L’Oreal, CEDC (Rémy Martin, Metaxa, Aperol, Cointreau), Onet RASP, TIDAL, Uber.

Comments

comments

270
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...