Marcin Komarzewski: z Edipresse Polska do agencji 2 Koma 7

Redakcja PR - 31.08.2018
142

Marcin Komarzewski: z Edipresse Polska do agencji 2 Koma 7

Marcin Komarzewski, który przez 11 ostatnich lat związany był z wydawnictwem Edipresse Polska z początkiem września obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora zarządzającego w agencji 2 Koma 7.

Komarzewski będzie odpowiadał za współtworzenie strategii rozwoju agencji, koordynację i nadzór całego zespołu oraz reprezentowanie agencji w kontaktach z klientami.

Obserwuję działalność agencji 2 Koma 7 od początku jej istnienia. Jest to firma ze stosunkowo niedługim stażem, która już wyrosła na jedną z najprężniej działających agencji na rynku. Wierzę, że moje doświadczenie zawodowe, w połączeniu z doświadczeniem zespołu 2 Koma 7, pozwoli nam na stworzenie projektów, które wprowadzą najwyższą jakość w obsłudze partnerów biznesowych. A sama firma będzie jeszcze prężniej rozwijała się w już obranym kierunku – powiedział Marcin Komarzewski.

 

Przez ostatnich 11 lat Komarzewski związany był z Edipresse Polska. Od grudnia 2014 roku jako dyrektor promocji platformy people & glossy nadzorował działania marketingowe w pięciu tytułach prasowych: „Viva!”, „Party. Życie Gwiazd”, „Uroda Życia”, „Flesz, Gwiazdy & styl” oraz „Viva! Moda”. W kwietniu 2017 roku objął funkcję szefa promocji w nowo powstałej multimedialnej platformie people, glossy, style & beauty, do której, poza wcześniejszymi tytułami, dołączyły serwisy online z portfolio firmy: Wizaz.pl, Party.pl i viva.pl.  Do jego zadań należała m.in. koordynacja działań promocyjnych tytułów, tworzenie strategii, koordynacja budżetów, wsparcie biur reklamy, współpraca z mediami zewnętrznymi, kreowanie projektów specjalnych oraz dużych eventów, w tym m.in. Flesz Fashion Night czy Viva! Photo Awards.

Agencja 2 Koma 7 działa od października 2017 roku. Zajmuje się produkcją eventów, komunikacją PR, przygotowywaniem koncepcji kreatywnych i realizacją strategii marketingowych dla przedsiębiorstw oraz korporacji, budowaniem relacji z partnerami i twórcami, tworzenie akcji digitalowych.

Wśród jej klientów są m.in. L’Oreal, CEDC (Rémy Martin, Metaxa, Aperol, Cointreau), Onet RASP, TIDAL, Uber.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...