Marcin Kochanowski dołącza do zespołu Turnera w Warszawie

Jerzy Ciszewski - 18.02.2019
32

Marcin Kochanowski dołącza do zespołu Turnera w Warszawie

Marcin Kochanowski dołącza do zespołu Turnera w Warszawie

 Marcin Kochanowski objął stanowisko Brand Solutions Managera CEE w warszawskim oddziale Turnera.

Turner, do którego należą kanały Cartoon Network, Boomerang, TNT i CNN utworzył nowe stanowisko – Brand Solutions Managera CEE.

Marcin Kochanowski będzie odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż kreatywnych koncepcji reklamowych oraz zintegrowanych kampanii na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Podejmie się również zadań związanych z projektowaniem, rozwojem, sprzedażą i realizacją reklam specjalnych oraz indywidualnych koncepcji dla klienta. Ponadto będzie wspierał przedstawicieli handlowych działających w regionie w zakresie niestandardowych rozwiązań reklamowych, a także koncentrował się na poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych wykraczających poza briefingi agencyjne, współpracując między innymi z działem licencyjnym.

Wcześniej Marcin Kochanowski pełnił funkcje Product Development Specialist oraz Senior Channel Account Executive w TVN Media, gdzie między innymi był odpowiedzialny za kompleksową obsługę handlową kanałów telewizyjnych (DTT, filmowo-serialowych, lifestylowych, dokumentalnych, sportowych oraz dziecięcych).

Marcin Kochanowski będzie pracował w warszawskim biurze Turnera, a jego przełożoną będzie  Marta Szwakopf – Ad Sales and Brand Solutions Director

O Turner International

 Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...