Marcin Domagała redaktorem naczelnym serwisu  – Motopedia

Informacja Prasowa - 11.08.2022
166

Portal jest przeznaczony dla posiadaczy samochodów - zarówno tych, którzy poszukują nowego pojazdu, jak i fanów motoryzacji w Polsce

Marcin Domagała, prowadzący na YouTube kanał OTOMOTO TV z recenzjami samochodów używanych, objął funkcję redaktora naczelnego w motoryzacyjnym serwisie motopedia.otomoto.pl. Portal jest przeznaczony dla posiadaczy samochodów – zarówno tych, którzy poszukują nowego pojazdu, jak i fanów motoryzacji w Polsce. Połączenie funkcji redaktora naczelnego w Motopedii oraz głównego prowadzącego w OTOMOTO TV jest krokiem na drodze integracji kanałów informacyjnych Otomoto.

– Od początku prowadzenia kanału OTOMOTO TV na YouTube moim celem było dostarczanie użytkownikom jak najbardziej wartościowych treści o samochodach i rynku motoryzacyjnym w Polsce. Ten sam cel przyświeca mi przy obejmowaniu funkcji redaktora naczelnego Motopedii. Jestem przekonany, że spójny rozwój obu kanałów i ich wzajemnie uzupełniający się charakter pozwoli nam dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców – mówi Marcin Domagała, nowy redaktor naczelny Motopedii i główny prowadzący OTOMOTO TV.

Marcin Domagała związał się z branżą motoryzacyjną zdobywając pierwsze doświadczenia w hiszpańskiej marce Seat. Zanim zaczął tworzyć materiały wideo do OTOMOTO TV, pracował w dziale sprzedaży Otomoto. W latach 2011-2014 prowadził audycje i był producentem w Radiu Afera w Poznaniu.

Serwis Motopedia działa od kwietnia 2021 roku. Na jego łamach można znaleźć motoryzacyjne nowości, porady dotyczące serwisowania samochodów, recenzje samochodów nowych i używanych oraz analizy dotyczące rynku samochodowego w Polsce. Portal obejmuje patronatem medialnym coroczny raport Internetowy Samochód Roku, przygotowywany przez Otomoto. Pierwszym redaktorem naczelnym Motopedii był Łukasz Borowicz – obecnie PR & Brand Manager w OLX Praca.

Kanał OTOMOTO TV aktywnie działa od 2018 roku i subskrybują go 182 tysiące użytkowników YouTube. Każdego miesiąca materiały w kanale są odtwarzane ponad milion razy. W kanale regularnie publikowane są testy używanych samochodów osobowych, prezentacje pojazdów ciężkich i relacje z eventów motoryzacyjnych. Twórcą kanału i głównym prowadzącym jest Marcin Domagała.

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...