Marcin Dobski porzuca dziennikarstwo.

Redakcja PR - 05.09.2018
259

„Słabe pieniądze, brak etatu”

Dziennikarz Marcin Dobski ogłosił, że rozpoczyna pracę w nowym miejscu, ale niezwiązanym z dziennikarstwem. – Słabe pieniądze, brak etatu, stałej umowy, wsparcia przy trudnych tematach – wylicza

Dobski w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl potwierdza, że czasowo rezygnuje z pracy w zawodzie dziennikarza. Nie chce jednak ujawnić, do jakiej firmy przechodzi.

– Przede mną nowe wyzwania zawodowe. Trzymajcie kciuki – napisał Marcin Dobski na Twitterze. – Nie wiem czy na zawsze, czy tylko na jakiś czas, ale na razie nie widzę się w dziennikarstwie. Słabe pieniądze, brak etatu, stałej umowy, wsparcia przy trudnych tematach. Trudno w takich warunkach spokojnie pracować – dodał w kolejnym tweedzie.

W sierpniu portal Wirtualnemedia.pl informował, że Marcin Dobski rozstał się z tygodnikiem „Wprost”, gdzie dołączył na początku marca br. Wcześniej przez dwa miesiące był związany z „Sieci” oraz przez prawie dwa lata z „Rzeczpospolitą”. Pracował również w Agencji Informacyjnej Polska Press i „Polsce The Times”. W ub.r. Dobski był nominowany do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego (za artykuł „Wysoka pensja Kijowskiego w KOD” zamieszczony w serwisie internetowym „Rzeczpospolitej”).

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...