„Mała władza” – nowy podcast TOK FM

Informacja Prasowa - 02.06.2023
52

W poniedziałek 5 czerwca br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu TOK FM

W poniedziałek 5 czerwca br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu TOK FM – „Mała władza”, autorstwa Andrzeja Andrysiaka.

Jak funkcjonuje lokalny samorząd? PR ma bardzo dobry, ale rzeczywistość odstaje. W debacie publicznej o samorządzie mówi się albo dobrze, albo wcale. Tak naprawdę rzeczywistość samorządowa to w Polsce tabu. Zbyt wiele splata się tu interesów politycznych, by się nad nią pochylać. Andrzej Andrysiak wyruszył z mikrofonem w drogę po Polsce lokalnej. Odwiedził osiem miejsc, by opowiedzieć historie, które obrazują mechanizmy funkcjonowania władzy na poziomie lokalnym: relacje z obywatelami, biznesem, władzą państwową itp. Każda historia to odrębna opowieść o małej władzy.
Pierwszy odcinek podcastu będzie dostępny dla wszystkich na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Dodatkowo, zostanie wyemitowany na antenie Radia TOK FM w poniedziałek, po godz. 20:00 w audycji „Mikrofon TOK FM”. Kolejnych odcinków posłuchają wyłącznie subskrybenci TOK FM Premium.
Andrzej Andrysiak – wydawca „Gazety Radomszczańskiej”, prezes Rady Wydawców Stowarzyszenia Gazet Lokalnych. W przeszłości między innymi redaktor naczelny tygodnika „Kulisy” i „Życia Warszawy” oraz zastępca redaktor naczelnej „Dziennika Gazety Prawnej”. Nominowany do Grand Press, nagrody im. Torańskiej, nominowany i nagradzany w konkursie SGL Local Press. Ekspert fundacji Media Forum Rozwój Lokalny. Felietonista magazynu Pismo. Autor powieści „Zasada nieoznaczoności” oraz książki reporterskiej „Lokalsi. Nieoficjalna historia pewnego samorządu”.

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...