Majówka-grillówka z Radiem ZET

Informacja Prasowa - 26.04.2023
38

Majówka-grillówka z Radiem ZET

W długi weekend majowy Radio ZET odwiedzi cztery miejscowości Warmii i Mazur z akcją „Majówka-grillówka z Radiem ZET”. Dla gości przygotowano muzyczne niespodzianki z udziałem gwiazd, Strefę Słuchacza Radia ZET, kulinarne atrakcje, liczne konkursy z nagrodami, spotkania z dziennikarzami, a specjalne relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji.
„Majówka grillówka z Radiem ZET” startuje 29 kwietnia w Szczytnie. W kolejnych dniach radiowa ekipa odwiedzi Olsztyn (30.04), Giżycko (1.05) i Mikołajki (2-3.05). W programie coś dla małych i dużych: muzyka na żywo, fotobudka 360, występy magika, pokazy baniek mydlanych i strefa zabaw dla najmłodszych, a także warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. W każdym z miast na gości będzie czekać 5 tys. darmowych hot-dogów (łącznie 25 tys.) i różności z grilla. Kucharze ze starych ksiąg kucharskich spróbują odtworzyć dania z czasów Mikołaja Kopernika, a wszystko w ramach Roku Kopernikańskiego. Tradycyjnie nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Dodatkową atrakcją będzie Strefa Słuchacza Radia ZET. To właśnie tam będzie można spotkać się z dziennikarzami dobrze znanymi z anteny – Kamilem Noselem, Adrianem Nowakiem i Michałem Dzienyńskim – i nagrać swoje pomysły na majówkę, by usłyszeć je następnie na antenie drugiej największej stacji radiowej w Polsce.
W niedzielę 30 kwietnia wprost z olsztyńskiej Starówki swój program „Co na pierwsze, co na drugie” poprowadzi Kuba Olszewski. 2 maja w Mikołajkach czeka jeszcze jedna popołudniowa niespodzianka – koncert, na którym wystąpią: Daria Marx, Oskar Cyms oraz Roxie Węgiel.
Lokalizacje miasteczek „Majówki grillówki z Radiem ZET”:
29.04 – Szczytno (plaża)
30.04 – Olsztyn (rynek)
1.05 – Giżycko (port)
2-3.05 – Mikołajki (nad jeziorem)
Miasteczka będą czynne od godziny 11:00 do 16:00, a przygotowane atrakcje – dostępne za darmo.
Dla tych, którzy nie spędzają tegorocznej majówki nad jeziorami, Radio ZET przygotowało konkurs antenowy, w którym do wygrania będą grille gazowe z akcesoriami.
MAJÓWKA GRILLOWKA.png

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...