Magdalena Rzepnicka-Wyglądała pokieruje marketingiem działu AGD Samsung Polska

Informacja Prasowa - 30.05.2017
192

Magdalena Rzepnicka-Wyglądała objęła stanowisko Senior Marketing Managera kategorii AGD w Samsung Electronics Polska

Magdalena Rzepnicka-Wyglądała będzie nadzorować wszystkie działania reklamowe dla tej kategorii oraz zarządzać zespołem marketingowym.

– Samsung jest jedną z największych marek na rynku AGD w Polsce. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w segmencie lodówek. Cały czas rozwijamy naszą obecność w Polsce, inwestując m. in. w nowe linie produkcyjne fabryki lodówek i pralek we Wronkach. Wierzę, że Magdalena wraz z zespołem będzie skutecznie umacniać pozycję marki Samsung w kategorii AGD, zwłaszcza w segmencie premium – mówi Piotr Stelmachów, dyrektor dywizji AGD w Samsung Electronics Polska.

 

m.rzepnicka_wygladala

 

 

Magdalena Rzepnicka-Wyglądała ma wieloletnie doświadczenie marketingowe. Ostatnio pełniła funkcję dyrektor marketingu odpowiedzialnej za lokalny repertuar w Sony Music Entertainment Poland. Do jej obowiązków należało kompleksowe zarządzanie strategią, planowaniem i działaniami marketingowymi wokół polskich premier muzycznych.

W latach 2006-2014 pracowała w Wydawnictwie Bauer. Przez pierwsze sześć lat pełniła funkcję dyrektora działu promocji sprzedaży i marketingu, a następnie zastępcy dyrektora biura reklamy. Wcześniej była związana z Hachette Filipacchi Burda Polska.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...